SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...coś nie tak...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1229 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3549
Obecnie jestem na etapie zrzucania wagi. Niestety mam jakąś blokadę (chyba psychiczną!) i straszne problemy z przyjmowaniem posiłków. Mogę spożywać pojedyncze, proste posiłki np.tylko jabłko lub tylko płatki owsiane(suche!)...nie mogę łączyć choćby dwóch produktów w przeciągu dwóch-trzech godzin, gdyż efekt-raczej nieprzytjemny-zwracam...

Ciąże wykluczam!...
Wg lekarza-jestem zbyt zestresowana...i z czasem to minie.

Zbyt szybko trace wage...i ogólnie jestem zbyt osłabiona (co odbija się niestety na treningach)...

Nie potrafię sobie z tym poradzić...moja wiedza jest zbyt mała (nigdy nie miałam takiego przypadku!)...

dodatkowo mam problemy ze snem-trzy godziny na dobe to max moich możliwości...

Coś jest nie tak...i proszę o jakąś pomoc.

Dziękuję.

Jestem częścią wszechświata, choć zbyt małą by mieć znaczenie; ale jestem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
Moze powinnas zrobic badania gastroskopijne, moze masz nerwice zoladka lub wrzody. Ja osobiscie mysle ze to jest na skutek stresu, przemeczenia. Ja teraz mam zarabiscie ciezki egzamin, do tego pracuje i cwicze,dosc ciezko. Ale musze przyznac ze czesto czuje mdlosci brak lub nadmierny apetyt. Jesli chodzi o sen to moze sprobuj tabletki ziolowe, Kalms, sa calkiem O.K.Ja osobiscie nie lubie brac takich specifikow, ale jak trzeba to trzeba. Szklaneczka piwa tez jest dobra na sen
Mysle, ze najpierw powinnas poszukac przyczy twojego stanu zdrowia, bo to bedzie polowa sukcesu w leczeniu.
I nie zapominaj o odpoczynku(odpusc sobie czasem silownie lub inne obowiazki) on jest lekiem na wszystko.
Najpierw uporzadkuj wyzej wspomniane a potem zabieraj sie za diete, gdyz teraz moze przyczynia sie ona do wiekszej flustracji.
Zycze Tobie poprawy zdrowia i powodzenia w przyszlych zmaganiach

Magdalena Lipinska

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1229 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3549
missy..dziękuje, ale nic z wymienionych przez ciebie rzeczy nie mam...
obstawiam raczej stres...choć...wszystko możliwe.
ale dziekuje!

Jestem częścią wszechświata, choć zbyt małą by mieć znaczenie; ale jestem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
RADA JEST JEDNA. Znalezc innego lekarza, bo ja do takiego nie mialbym zaufania ! Jesli 3 godziny snu w ciagu doby to wszystko na co Cie "stac" to nie powinnas tego bagatelizowac i liczyc ze minie razem ze stresem.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
EVA, słuchaj, a może to cos zwiazane z zaburzeniami odżywiania? Co prawda niepełny zestaw objawów, ale, własnie problemy ze spaniem, niemożnośc jedzenia wiekszych porcji pożywienia, zwracanie, hmm, to sa objawy początków anoreksji, ale zdaje się, że u Ciebie to nie ma podłoża w postaci chorego pędu do stracenia wagi(chyba odchudzasz się rozsądnie), więc to pewnie nie to
Hmm, zresztą zgadzam się ze wszystkimi przed-idź w pierwszej kolejności do gastrologa, a może potem do psychologa.Przecież jak to zostawisz, to sie wykończysz.
Trzym się

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a własnie, co do tego snu, może spróbuj przesunąć sobie jakis trening(może bieganie-żeby było na świeżym powietrzu) na wieczór, bo nie wiem, jak to na Ciebie podziała, ale na mnie działa w ten sposób, że spię potem jak aniołek
zresztą to fakt, że po aerobach spi się lepiej.

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1229 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3549
dziękuję z rady, dziś byłam u gastrologa...wyniki badań za tydzień(!)...
ale jest poprawa...nie wszystko zwracam; niestety ze snem nadal opory.
biegam zawsze rano około 5.30-6.00, wieczorem robie długi spacer (około 2 km w jedna stronę), co do odchudzania...raczej jest to typowe zbicie wagi po uprzednim przybraniu (raz na pół roku...niestety latem przypada mi najcięższa forma!)...także anoreksja (czy bulimia) wykluczone...
poczekam na wyniki-wyjaśni się sytuacja z przyjmowaniem posiłków...co do snu...szczerze nie przypominam juz sobie kiedy zasnełam o "normalnej "porze i przespałam powyżej 4 godzin...ale to też musze jakoś wyjaśnić...

BARDZO DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZI...NA PRAWDĘ - BARDZO!

Jestem częścią wszechświata, choć zbyt małą by mieć znaczenie; ale jestem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11225
moja znajoma prawie identyczne objawy po braniu Zenotrope (troche wieksze dawki niz zaleca prod). nic nie pisalas czy bierzesz jakis termogenik, jak tak to moze to to.



You don't win silver, You lose gold
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1229 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3549
na razie nie brałam...i raczej nie wezme (przynajmniej w tym cyklu)...wiec to nie to.
ale dziękuję za zainteresowanie!

Jestem częścią wszechświata, choć zbyt małą by mieć znaczenie; ale jestem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybka przemiana materii

Następny temat

jedzenie u chinczykow

Wiecej