SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*WAKACYJNE ZDJĘCIE- KONKURS*

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witam serdecznie !



Obiecaliśmy, że w dziale będzie teraz o wiele więcej inicjatyw, a zatem ruszamy z kolejnym konkursem, na który przeznaczymy 500zł w postaci suplementów i odżywek firmy Biotech USA. Wystarczy prześledzić ostatnie edycje, żeby zobaczyć jak solidne nagrody zdobywali userzy.


Z racji tego, iż mamy wakacje, postanowiliśmy zrobić łatwy i przyjemny konkurs. Zachęcamy wszystkich do wrzucania wakacyjnych zdjęć. Jeśli promowali byście na nich markę SFD/Allnutrition bądź Biotech USA, a więc sponsora działu byłoby miło, choć nie jest to wymóg. Na zdjęciu jednak widnieć powinna kartka z dopiskiem SFD i datą.


Czas do nadsyłania zgłoszeń: 01.08.2018



Zapraszamy !
3

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Zapraszamy serdecznie do udziału. Konkurs taki wakacyjny więc i przyjemny

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 165 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6138
Myślałem, że jeżeli chodzi o zdjęcia to będzie tu wysyp ludzi jak Jankesow w czerwcu 1944r w Normandii, a tu cisza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
mały WL
Myślałem, że jeżeli chodzi o zdjęcia to będzie tu wysyp ludzi jak Jankesow w czerwcu 1944r w Normandii, a tu cisza...


Może się jeszcze rozkręci

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Mam nadzieje ze dobrze zrozumiałem I zdjęcie mamy podsylac tutaj . Moja ulubiona forma cardio-boks nad naszym polskim morzem z przyjemnym widoczkiem ktory między rundami skutecznie umilał czas :)






Zmieniony przez - Featt w dniu 2018-07-30 15:44:06

Zmieniony przez - Featt w dniu 2018-07-30 15:45:18
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
No i witamy pierwszego uczestnika
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Pierwsze koty za płoty

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Czyli wystarczy znak graficzny jak wyżej ? Bo jakoś nie widzi mi się jeżdżenia wszędzie z kartką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
ja miałam zamiar coś wrzucić no ale niestety póki co zdycham w łóżku :/


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30333
Commando z odziału Super Fajne Dziki melduje że zaopatrzenie przed i potreningowe gotowe.

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki

Następny temat

Push&Pull siłówka - dopracowanie planu

WHEY premium