SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

*WAKACYJNE ZDJĘCIE- KONKURS*

Wysłana -
Witam serdecznie !

Obiecaliśmy, że w dziale będzie teraz o wiele więcej inicjatyw, a zatem ruszamy z kolejnym konkursem, na który przeznaczymy 500zł w postaci suplementów i odżywek firmy Biotech USA. Wystarczy prześledzić ostatnie edycje, żeby zobaczyć jak solidne nagrody zdobywali userzy.

Z racji tego, iż mamy wakacje, postanowiliśmy zrobić łatwy i przyjemny konkurs. Zachęcamy wszystkich do wrzucania wakacyjnych zdjęć. Jeśli promowali byście na nich markę SFD/Allnutrition bądź Biotech USA, a więc sponsora działu byłoby miło, choć nie jest to wymóg. Na zdjęciu jednak widnieć powinna kartka z dopiskiem SFD i datą.

Czas do nadsyłania zgłoszeń: 01.08.2018

Zapraszamy !

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zapraszamy serdecznie do udziału. Konkurs taki wakacyjny więc i przyjemny
Wysłana -
Myślałem, że jeżeli chodzi o zdjęcia to będzie tu wysyp ludzi jak Jankesow w czerwcu 1944r w Normandii, a tu cisza...
Wysłana -
mały WL
Myślałem, że jeżeli chodzi o zdjęcia to będzie tu wysyp ludzi jak Jankesow w czerwcu 1944r w Normandii, a tu cisza...

Może się jeszcze rozkręci
Wysłana -
Mam nadzieje ze dobrze zrozumiałem I zdjęcie mamy podsylac tutaj . Moja ulubiona forma cardio-boks nad naszym polskim morzem z przyjemnym widoczkiem ktory między rundami skutecznie umilał czas :)

Zmieniony przez - Featt w dniu 2018-07-30 15:44:06

Zmieniony przez - Featt w dniu 2018-07-30 15:45:18
Wysłana -
No i witamy pierwszego uczestnika
Wysłana -
Pierwsze koty za płoty
Wysłana -
Czyli wystarczy znak graficzny jak wyżej ? Bo jakoś nie widzi mi się jeżdżenia wszędzie z kartką
Wysłana -
ja miałam zamiar coś wrzucić no ale niestety póki co zdycham w łóżku :/

Wysłana -
Zdrówka Lucyna !
Wysłana -
Commando z odziału Super Fajne Dziki melduje że zaopatrzenie przed i potreningowe gotowe.

Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź