SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*WAKACYJNE ZDJĘCIE- KONKURS*

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 157 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21746
Wakacje nie dla każdego, więc chociaż osładzam sobie mój gorzki żywot mrożoną kawą ze słodkim wkładzikiem na tarasie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
dziękuję Pitbull :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Frekwencja konkursowa nieduza, zdjecie nie dokonca zgodne z regulaminem ale moze w drodze wyjatku przyjmiecie
DZIKIEM SIE JEST A NIE BYWA! Zdjecie sprzed 4lat niby sie trenowalo ale z forma to bylem gdzies w lesie zero swiadomosci jedzenia zero swiadomosci treningu. (edit. chociaz mialem wlosy )Jednak pasja byla, w hotelu silowni brak trzeba bylo sobie radzic “domowymi” sposobami. Jak to mowia potrzeba matka wynalazku:
Popielniczki gliniane
Rowerki wodne
Masa wlasnego ciala .
Popielniczki gliniane male + dwie male zwiazane jakas tasma ktora znalazlem na wydmach sluzyly do robienia bicka i barkow
Popielniczka duza klata przenoszenie
Rowerki kaptur i triceps (tric jak przysunelismy rowerki zeby sie oprzec o dwa)
Masa wlasnego ciala pompki.
Da sie? PEWNIE ZE DA TYLKO TRZEBA CHCIEC! A wy jakim najdziwniejszym sprzetem trenowaliscie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 837
Cześć! Ja wakacje spędzam w górach! Dzisiaj widok na Beskid wyspowy. Każdy ma swoje ulubione białko a ja mam ulubione miejsca do spożycia szejka. nie myślałem o kartce dlatego wyryłem w ławce datę dzisiejsza nie ma to jak po pracy zrobić 2godxinny spacer a teraz trening! Modelem nie jestem a aparat widoki też średnio ogarnął mimo to startuje! Jak prawdziwy dzik wyszedł z lasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 837
Ronin_lwa
Cześć! Ja wakacje spędzam w górach! Dzisiaj widok na Beskid wyspowy. Każdy ma swoje ulubione białko a ja mam ulubione miejsca do spożycia szejka. nie myślałem o kartce dlatego wyryłem w ławce datę dzisiejsza nie ma to jak po pracy zrobić 2godxinny spacer a teraz trening! Modelem nie jestem a aparat widoki też średnio ogarnął mimo to startuje! Jak prawdziwy dzik wyszedł z lasu.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 837
Ronin_lwa
Ronin_lwa
Cześć! Ja wakacje spędzam w górach! Dzisiaj widok na Beskid wyspowy. Każdy ma swoje ulubione białko a ja mam ulubione miejsca do spożycia szejka. nie myślałem o kartce dlatego wyryłem w ławce datę dzisiejsza nie ma to jak po pracy zrobić 2godxinny spacer a teraz trening! Modelem nie jestem a aparat widoki też średnio ogarnął mimo to startuje! Jak prawdziwy dzik wyszedł z lasu.









1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 837
Przepraszam że w kilku postach ale niestety coś sprzęt mi szwankuje! Pozdro!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 837
Jeszcze jedno i kończę




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32857 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
Nie ma wakacji bez wody . Puszka allnutrition podpłynęła sama w to miejsce , efekt nie był zamierzony





Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-07-31 19:55:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776802
Eleganckie zdjęcia w końcu coś się ruszyło w temacie. Udane wakacje macie i z formą
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki

Wiecej