SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*KONKURS* FILM MOTYWACYJNY !

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6456 Napisanych postów 62221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776901
Dlatego trochę smaków popróbowałem i generalnie bazuje na klasykach. Choć uważam, że w większości suple są za słodkie i mam zamułe po nich długą

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Z wodą wchodzą w miarę gładko, ale z mlekiem tragedia, bo blokuje apetyt.
Osobiście jeśli już piję to najczęściej do posiłku albo wieczorem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6456 Napisanych postów 62221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776901
Teraz też tak piję, że najpierw zjadam posiłek i go popijam odżywką bo tak jak piszesz po szejku z 2-3 godziny apetytu brak.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 92723
Faktycznie po takim szejku na mleku jestem syty. Węgle po treningu dojadam bo trzeba, mógłbym nic więcej nie jeść.

Dla mnie obecnie numer jeden jeśli chodzi o smak to pistacja. Do szejków owocowych itp w ramach podbicia białka leci tylko wanilia, a po treningu to lubię zmieniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Niebawem kolejne konkursy także zapraszamy .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek

Następny temat

Wioslarz

Wiecej