SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*KONKURS* FILM MOTYWACYJNY !

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777606
Mam te same spodenki treningowe i jak dla mnie są super. Dobrze, że paka dotarła

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Ajjj.. nie zdążyłem edytować. U mnie paczka doszła między Świętami a Sylwestrem, jak mnie było, ale udało jakoś się z kurierem porozumieć i od wczoraj mam paczkę.

Spodenki fajne! Obawiałem się o rozmiar, ale nawet udało się trafić.

Jeszcze raz dzięki za nagrody!


Zmieniony przez - tibes w dniu 2017-01-03 11:42:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
To się cieszymy

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ostatnio popijałem białko o smaku masła orzechowego. Jak dla mnie numer 1.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777606
Nie mogę się przekonać do innych smaków niż klasyki reszta smakuje fajnie ale jakoś szybko się nudzą. Chyba że mieć 3 otwarte i co chwilę coś innego próbować.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Czekolada czy wanilia zawsze daje rade. Ale spróbuj kiedyś masła. Jeśli jadłeś cukierki "michałki" i Ci smakowały to będziesz zadowolony.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2017-01-03 12:05:19

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777606
Spróbuje w najbliższym czasie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Próbuj, bardzo fajny smak. Ja lubię próbować wszystkich niestandardowych, tylko owocowych nie przełknę (oprócz czeko-wiśni).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777606
Ja ostatnio miałem czekolada kokos i wszedł kozak, ale mass xxl o smaku pinakolada na początku super a teraz nos zatykam żeby wypić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Pinakolada szybko brzydnie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek

Następny temat

Wioslarz

WHEY premium