SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

*** TWOJA CHWILA PRAWDY 20 ***

Wysłana -
dmq92
Co z nerwem narobiłeś? Estetycznie jest.

Ja nic miałem mała lipę z plecami i poszedłem do Duńskich specow od fizjoterapi i podraznili mi nerw i nap*****la od pośladki do łydki
Wysłana -
Masakra...
Wysłana -
snara
dmq92

Ja nic miałem mała lipę z plecami i poszedłem do Duńskich specow od fizjoterapi i podraznili mi nerw i nap*****la od pośladki do łydki

Miałem taki sam ból w tym samym miejsce...zrób rezonans...ja miałem przepukline na kręgu i ostrą rwe kulszową...W pewnym momencie tak mnie poskładało że przez miesiąc nie chodziłem prawie w ogóle, później karetka i od razu na stół...

Teraz najważniejsze jeżeli stracisz całkowicie czucie w stopie i opadnie bądź będziesz miał problemy z oddawaniem moczu bądź jego trzymaniem to od razu szpital i na stół bo mogą być spore komplikacje...Tak mówił mi mój neurochirurg i kazał mi tego bardzo pilnować jak czekałem za operacją...

Znam ten ból jest nie do ogarnięcia a zaczyna się nie winnie od pleców później pośladek następnie udo i łydka A na koniec stopa drętwieje

Jeżeli miałbyś jakieś pytania to chętnie pomogę

Zdrówka życzę i powodzenia !

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2018-06-05 20:11:31
Wysłana -
pawel82
snara
dmq92

Miałem taki sam ból w tym samym miejsce...zrób rezonans...ja miałem przepukline na kręgu i ostrą rwe kulszową...W pewnym momencie tak mnie poskładało że przez miesiąc nie chodziłem prawie w ogóle, później karetka i od razu na stół...

Teraz najważniejsze jeżeli stracisz całkowicie czucie w stopie i opadnie bądź będziesz miał problemy z oddawaniem moczu bądź jego trzymaniem to od razu szpital i na stół bo mogą być spore komplikacje...Tak mówił mi mój neurochirurg i kazał mi tego bardzo pilnować jak czekałem za operacją...

Znam ten ból jest nie do ogarnięcia a zaczyna się nie winnie od pleców później pośladek następnie udo i łydka A na koniec stopa drętwieje

Jeżeli miałbyś jakieś pytania to chętnie pomogę

Zdrówka życzę i powodzenia !

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2018-06-05 20:11:31

Dzięki za chęć pomocy

Ale już powoli lepiej

Czuję całą nogę tylko miejscami boli
Posladek i lydka

Biorę diclofenac 2x 100 mg i miligame co drugi dzień gh pbc 157

I powoli czekam aż się naprawi
Wysłana -
Snara, z tym dicoflenac za długo nie leć bo kolorowy to on nie jest.
Wysłana -
arci25
Snara, z tym dicoflenac za długo nie leć bo kolorowy to on nie jest.

Wiem lecę 2 dzień jeszcze maks 2 i zobaczę co dalej .Koleszka wysłał jakieś strzały .

Na razie jest poprawa więc mam nadzieję że normalnie wyjdę
Strona 405 z 405
Dodaj odpowiedź