SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** TWOJA CHWILA PRAWDY 20 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1131221

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
A mi się łapy podobają

co leciało przed zawodami?


Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2018-04-22 12:01:47

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
133mhz
A mi się łapy podobają

co leciało przed zawodami?



Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2018-04-22 12:01:47

jak na moje są za małe ... :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Zawsze są za małe
To znaczy że jesteś normalna
1

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5375 Napisanych postów 15381 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388044
te rywalki kluski i te swietnie przygotowane to one juz powygrywaly te zawody wczesniej na fejsie i instagranie tam wiecej zawodow sie odbywa niz w rzeczywistosci, filtry ch**e muje a pozniej wyjdzie na scene i jeden wielki zawod - ale dla znajomych i tak sa najlepsze i wygraly

jak to mi kiedys jedna panna z bikini powiedziala 'wy faceci to macie latwiej, walicie towar i wszystko wam latwiej idzie a my dziewczyny musimy sie meczyc' i najlepsze to ze p******ila takie kocopoly na tydzien przed zawodami jak wp*****lala questa w sklepie z suplami, a pozniej poza podium i ch**owi sedziowe, nie docenili mojej ciezkiej roboty

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Dokładnie!
znalzłam profile na insta 3 lasek
profile na insta że olaboga, faktycznie na fotkach wychodziły znakomicie. Docięcie, kraty, sepracja że hoho
a potem spojrzałam na te dwie Panie na żywo i tego... szukałam tych mięsni i separacji i nie znalałam
a najlepsze jest to że z jedna gadałam i ona twierdziłam 100% przekonana że jest znakomicie przygotowana , dała z siebie maxa i wie że ma forme życiówke
( ja w takiej 'życiówce' wstydziłabym sie na plażę wyjść)
odpowiedziałam jej szczerez że ja czuje sie tak se bo jestem wciuąż niedocięta , że mogłam mocniej, że jeszcze troche sadła wisi i najgorsze że masy za malo
aaa no i ona miałam 300lajków na insta za start w zawdach
i kilka fot z przygotowań

inna z mojje kategori - wyglądała jak chuda bikiniara
]zapytała sie mnie co ja robie że mam takie szerokie polecy
ja szczerze że zwyczajnie na plecy to cięzkie wiosła i duzo podciagania najlepiej z obcieżeniem
a ona na to - że nie da rady ani razu sie podciagnąć...
aha i to jest poziom wyżej niż bikini ?

podejście kobiet że faceci biją towar wiec mają łatwioej jest oczywiście d****ne , nawet nie skomentuje...
uważam tylko za niesprawidliwe że ja musze chodzić w tych neiwygodnych szpilach a Wy boso :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Wiem z dobrego źródła że niektórzy stąd po domu też chodzą w szpilkach
1

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3954
KACPER TOFIL mistrzem Polski do 90kg i OPEN !!!!!


Zmieniony przez - Onar_Animal w dniu 2018-04-22 19:46:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522625
natalijka elegancko, świetna forma, wielkie gratulacje, jakieś dalsze plany startowe?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 187272
MARIAN 17
Mega zaj**sice;) jutro czas na Kacpra;)



Gratuluję w ch**, bo jak już wcześniej pisałem, sylwetka jest świetna. Może uda Ci się znaleźć sposób na łydki to będziesz kompletny.

natalijka
niektóre laski też cos tam machaja różowymi hantklami


też wielkie gratulacje, jaka kolorystyka na końcówkę redukcji ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
ASNF
natalijka elegancko, świetna forma, wielkie gratulacje, jakieś dalsze plany startowe?


nie wiem :) kwestia otwarta, brak planów, Musze przemyslec i przegadać z trenerem.
niestety jestem finansowo uzalezniona wiec nigdzie daleko na zawody jechać nie mogę co troche komplikuje sprawę :/
i serio być może przez brak kasy nigdzie już nie wystartuje
Sopot byłby blisko (bo ja z gdanska) wiec i zupełnie za free, problme że raczej nie utrzymam formy przez 3 miesiące i marzy mi się już masa.
ale zobaczymy :)

Fitness Grzegorz - nie schodziłam nigdy poniżej 1800kcal, i zawsze miałam min 1 ładowanie węgli raz w tyg, pod koniec nawet 2 razy w tyg
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nie staje po ENANAXIN

Następny temat

Odblok pytanie

WHEY premium