SFD.pl Scena MMA i K-1

*** REGULAMIN DZIAŁU ***

Wysłana -


Na całym forum obowiązuje regulamin SFD http://www.sfd.pl/regulamin

Dodatkowo proszę zapoznać się z regulaminem działu Scena MMA i K-1

1. Obowiązuje zakaz zamieszczania reklam konkurencyjnych, polskojęzycznych stron na forum
2. Niedopuszczalne jest obrażanie w jakiejkolwiek formie innych użytkowników forum. (Wykropkowane lub wygwiazdkowane obraźliwe słowo/wyrażenie traktowane jest tak samo jak to samo słowo/wyrażenie nie poddane tego typu pseudo-cenzurującym praktykom)
3. Niedopuszczalne są wypowiedzi nie na temat (tzw. spam), bądź lakoniczne, tj. zdawkowe i nie wnoszące nic do tematu. (nie dotyczy to wyszczególnionych do celów towarzyskich tematów).
4. Na forum zabrania się umieszczania zdjęć obraźliwych, pornografii
5. Niedopuszczalne są wszelkie wypowiedzi obrażające jakąś grupę społeczną ze względu na rasę, wyznanie, płeć, bądź orientację seksualną
6. Za wykorzystywanie materiałów szkoleniowych, w szczególności technik jakiejkolwiek sztuki walki, samoobrony i ataku, jak również konsekwencji zdrowotnych dla stosującego i osób postronnych administratorzy i moderatorzy forum nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. Nie poleca sie stosowania amatorskiego technik, bez konsultacji z licencjonowanym trenerem sztuk walki.
7. Odświeżanie starych tematów (postami nie wnoszącymi nic do dyskusji) w których dyskusja została zakończona przez użytkowników, tzw "archeologia" będzie karana banem.
8. Pisanie postów jeden pod drugim przez jednego użytkownika jest zabronione (chyba ze ilość znaków w jednym poście jest za duża, wtedy pojawi się informacja po kliknięciu "wyślij"). Proszę używać narzędzia do edycji postów. Wyjątkiem są tzw. spamposty (z umiarem).
9. Bezwzględny zakaz wyłudzania sogow
10. Zakaz umieszczania bezpośrednich linków do walk\gal.
11. Zanim zadasz pytanie przeczytaj ten temat http://www.sfd.pl/-t906446.html oraz skorzystaj z WYSZUKIWARKI działu
12. Jeśli chcesz zadać w dziale pytanie odnośnie techniki, treningu pod MMA, musisz być osobą trenującą sporty walki w sekcji pod okiem profesjonalnego trenera. Nie doradzamy osobom trenującym na własną rękę w domu bez trenera. Tematy takich osób będą usuwane.
13. Pytania o treningi w danym klubie/mieście zadajemy w dziale "Baza Klubów Sztuk Walki" http://www.sfd.pl/Baza_klubów_Sztuk_Walki-f148.html

Moderatorzy działu

Zmieniony przez - Seba- w dniu 2015-03-04 00:05:02
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Usunięty przez raKhu1 za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Strona 1 z 1