SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** ! REORGANIZACJA DZIAŁU ! ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Witam.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy docenili moją wiedzę i pracę na forum, a jednocześnie okazali zaufanie typując moją osobę na objęcie f-cji moderatora.
Nie o to jednak chodzi w tym poście.


Jak sprawa z forum wygląda, wie każdy. Borykamy sie z kilkoma problemami na forum, które bezwzględnie należy zweryfikować i zrobić wszystko aby znowu było tutaj miło i "czysto".
Co nam głównie przeszkadza? Spam, brak kultury i banalne, wręcz powtarzające się infantylne tematy postów. Mam pare pomysłów, nie będę siedział bezczynnie i patrzył na to dalej.

W poście tym wyraźcie wszelkie pomysły, propozycje, zażalenia. Postarajmy się zrobić wspólnie tak, żeby było dobrze.


Więc zaczynam.

Po pierwsze SPAM.
Powiedzmy sobie szczerze - jesteśmy tu codziennie nie tylko po to, aby dowiedzieć się czegoś nowego czy pomóc komuś w uzyskaniu potrzebnych informacji. Większość z nas ma tu osoby, z którymi utrzymuje stały kontakt, znamy się - proste, że chcemy porozmawiać a doping jest naszym "podwórkiem" na które w wolnej chwili po prostu chętnie wychodzimy. Wyżekając się całkowicie rozmów, komentarzy nieadekwatnych do tematów itd. sprawimy, że ten dział bedzie sztywny i nieciekawy. Ustalmy więc zasady co do spamu.

Oczywiście, spam beczelny, chamski, niedajacy przyjemnosci z rozmowy obu stronom jest nietolerowany i zawsze usuwany.
Spam w postach tematycznych wyraźnie zakłócający ich płynność również będzie usuwany.
Powiedzmy jednak, że w topicach, w których autor uzyskał już oczekiwaną pomoc, natomiast nawiązała się rozmowa pomiędzy userami - nie koniecznie na temat - będziemy mogli przymknąć na to oko, dając wam zwyczajną kulturalną swobodę Spróbować napewno warto, może w ciągu paru tygodni wejdzie to nam powoli w nawyk, wtedy obie strony będą zadowolone.

Myślę, że w ten sposób naszym spamem nie będziemy nikomu przeszkadzać,
utrzymamy jednocześnie merytoryczną czystość i spójność tematów. O wulgaryźmie i zwykłym, jak to określacie syfie, nie musze chyba wspominać.
Nadmienię, że osoby za bardzo rzucające się w oczy poniosą karę. Jeżeli ja, bądź koledzy zauważe, że za często usówam wypowiedzi tej samej osoby od razu ban - żeby nie było płaczu. MA BYĆ WRESZCIE PORZĄDEK.

Po drugie BRAK KULTURY.

W zasadzie temat wiąże się ze spamem. Od dzisiaj po prostu bede szczególnie zwracał uwagę na to, co nadmienię w tym poście, więc wymieniam ten punkt. Wulgarne, obraźliwe itd. wątki usuwane będą natychmiast. Brak reakcji ze strony autora = ban. TO jest zwyczajny zapis regulaminu jednak część chyba o tym zapomniała. Koniec.


Po trzecie TENDENCYJNE POSTY.

Proponuję abyśmy powrócili do podwieszonych postów, jednak tym razem inaczej do tego podejdziemy. Proponuje założyć narazie trzy podstawowe posty: 1)Testosteron 2)Metanabol 3)Odblokowanie. Wiadomo - można odświeżyc lepsze posty z przeszłości, jednak nie o to mi chodzi. Ogłaszam 'konkurs'- dobra nazwa? W każdym razie napiszemy wpólnie kolejne tematy zawierając w nich wystarczającą wiedze w zakresie podstawowym i średniozaawansowanym. Charakterystyke, przykładowe cykle, informacje nt. dobierania dawek itd. Osoby chętne do pomocy przekażą mi materiały a w wolnej chwili zbiorę wszystko do kupy, założę wątki i popodwieszam. Poza uaktualnieniami tematycznymi wypowiedzi w podwieszonych postach nie będą akceptowane (czyt. usuwamy ).
Jaka jest idea podwieszonych postów? Nauczymy się automatycznie wręcz odsyłać ludzi, którzy założą temat typu "Jak zjeść 100tabl. metanabolu" do podwieszonych postów a ich temat szybko spadnie. Jeżeli autorzy zbagatelizują i nie wykażą minimalnego zainteresowania w zdobyciu wiedzy - będą nadal próbowali ciągnąć swoje pytanie - od razu usuwam temat. Powoli dojdą do tego, że mają wyciągnąć wnioski i zadać rozsądniejsze pytanie, a tematy tendencyjne staną się rzadkością. Posty podwieszone utrzymamy jednocześnie w czystości, postarajmy się aby były źródłem informacji - uaktualnianych i wciąż poszerzanych informacji - a nie zlepkiem niepotrzebnych wypowiedzi.
Oczywiście postów tych nie zrobimy w tydzień, natomiast napewno będą one "porządne", jeżeli pomożecie.

To są moje propozycje pierwszych kroków ku zmianom, jakie są konieczne.
Pozwolą pozbyć się wulgaryzmu, uregulować nam kwestie spamu, pozbyć się nadgorliwych - powiedzmy sobie szczerze, głupich - autorów tendencyjnych tematów. Nie tyle pozbyć się ich co nauczyć ich prawidłowego korzystania z wiedzy, jaką daje ten dział.


Osoby chętne do pomocy w napisaniu postów do podwieszenia proszę o zadeklarowanie się tutaj. Od tego m.in. jest ten post.
Sam postaram się zmobilizować naszyc expertów do włożenia trochę pracy w nowy wizerunek forum
Naprawde zapraszam do współpracy.

Przydadzą się referaty tematyczne, przykładowe cykle, przydatne informacje itd.


Jeżeli macie inne obiekcje czy pomysły/propozycje to zapraszam do dyskusji.


Naprawdę zależy mi aby nasz dział odzyskał dobry wizerunek, abyśmy znowu zaczęli czuś się w nim dobrze. Dojdźmy do tego wspólnie, pokojowo, z jasnym ustaleniem zasad.


Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Art jest spoko
Tylko glowna idea powstania nowego artu jest taaka aby troszke rozwiac watpliwosci dot. kwetii clo/nolva
I think so

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9302
elegancko
tylko taka mala sugestia-->z tymi postami to dobra opcja tylko przydaloby sie wiecej lekow niz test,metan itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Wszystko do ustalenia w tym poście.
Myślę że pytania dotyczące metanu, omki, prolo, czy ile clomidu do.. są najczęstsze a i początkującym żadnych innych środków nie potrzeba. Trzeba jedynie potrafić dobrze je wykorzystać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
jutro zaczne myslec i cos pisac bo dzisiaj nie ma takiej opcji po praktycznie 2 nieprzespanych nockach

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Ja mam już pełny artykuł nt. testosteronu - autorski napisany przez siebie więc można będzie wykorzystać. Miałem go i tak wrzucić na SFD. Aczkolwiek nazwijmy go roboczą wersją, nie ma w nim przykładowych cykli itd. Wszystko uzupełnimy, zweryfikujemy i będzie lux.

Zbliża się weekend, mamy trochę więcej wolnego czasu - jeżeli pare osób zaoferuje swoją pomoc, to podzielimy się tematami i zabierzemy do pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9302
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Spoko ale każdą kolejną wypowiedź o kiwiku tutaj usuwam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9302
prawidlowo
to byl test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Ponad 50 osób przeczytało i nikt się nie wypowiada ? Widać jak dużo krzyczycie, że jest źle ale samemu pomóc się nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Jak co to wal jak w dym.
GG masz - robiliśmy kiedyś taką zorganizowaną akcję...

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
powodzenia Holder
i zostawiam sogacza

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy powtórka cyklu ma sens?

Następny temat

prosze o rade

WHEY premium