SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

********Ucho*******HELP!!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
Mam pewien problem,juz dawno myslalem o przekluciu ucha,ale...dotykajac ucha w miejscu ewentualnego przeklucia wyczulem jakby gulke,takie zgrubienieno nei wiem jak to okreslic,dzisiaj to jest już dość duże i grube,ale jeszcze nei widoczne z zewnątrz.Dawniej znikało to i pojawiało sie co jakis czas,teraz od dłuższego czasu nie schodzi iwlasnie jest takie jak napisalem powyżej.Mój przyjaciel miał to samo,koleżanka też i mówi ze jej przeszło.Dodam że teraz jak to ścisne to lekko boli.
Co to do h**** pana może być????? hehe chyba nie alien...ale pytam poważnie...może ktoś coświe,lub przeszedł coś takiego ...
dzieki z góry za pomoc,zdrowie ma sie tylko jedno
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
być może to jakiś syfek (zmiana trądzikowa).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
nie,taka możliwoć bankowo odpada...ale dzieki za zainteresowanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Widzisz piszesz ze to nie mozliwe, a jednak Jakryc ma racje, to moze byc zmiana "trądzikowa" i nie musi byc widoczna z zewnątrz. Na 1000% w tej "kulce" co pojawia ci sie co jakis czas jest płyn, jak scisniesz ją mocno to poczujesz to...Ta kulka pewnie jak sie ją scisnie ma jeszcze tendencje do puchnięcia co ?

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-06-06 17:21:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
może i masz racje :) fakt faktem jesli sie sciska to wlasnie wtedy chyb puchnie po jakims czasie,ale poczekajmy co powiedzą inni,dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
inni powiedzą że najpierw trzeba obejrzeć żeby cos powiedzieć !
więc idź do lekarza i powiedz ze denerwuje i boli ta kulka

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 981 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6852
reakcja obronna organizmu na perspektywę przekucia ucha :)
nie wiem co to ale na pewno nie rak bo by było na zewnatrz widać, też mam takie kolanie i nic mi nie jest.

tere - fere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
boofi a ty z tym swoim sXe całym kojarzysz może kapelke jak np AFI?? hehehe,to tak OT,dzieki ze chcialo sie wam wogole pisac hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
kacperson - kojarzę
rohan - z rakami i innymi to nie jest taka prosta sprawa jak ci się wydaje ....

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanka 2

Następny temat

oskrzela czy co innego

WHEY premium