SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

%-)

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
Franciszek Smuda najwyraźniej nie lubi Jerzego Engela. W wywiadzie dla Przeglądu Sportowego przyznał, że były selekcjoner jest wyrafinowanym graczem. Zdaniem Smudy Engel powinien codziennie modlić się do Michała Listkiewicza i Zbigniewa Bońka, bo ci wyciągnęli go z trenerskiej otchłani na piłkarskie salony.
Kim jest Jerzy Engel?

- Jest dużej klasy, wyrachowanym graczem. Wie, jak i gdzie trzeba się zachować, komu podać rękę, jak wybrnąć z każdej sytuacji. Wie, co robi i wie, z czego żyje. Ja najpierw myślę o sukcesie na boisku, a później o innych sprawach. Natomiast on działa odwrotnie.

- To dobrze dla Legii, że Jerzy Engel został dyrektorem sportowym?

- Ja się przede wszystkim dziwię, że skoro Engel jest taki wybitny, za jakiego się uważa, to czemu nie został trenerem? Na dyrektora to się nadaje nawet moja mama, bo też zna wszystkich piłkarzy. Chociaż niech sobie Jurek robi co chce, niech nawet będzie i dyrektorem. Powiem tylko jedno - jego plan dnia powinien być następujący... Godzina ósma - pobudka. Godzina dziewiąta - msza za zdrowie Michała Listkiewicza i Zbigniewa Bońka. Godzina dziesiąta - telefon do Listkiewicza z podziękowaniami za wszystko. Godzina jedenasta - telefon do Bońka z podziękowaniami za wszystko. I tak dzień po dniu! Zamiast mieć do wszystkich pretensje, Engel powinien się zastanowić, gdzie by dziś był i co by znaczył, że swoim całym poprzednim dorobkiem trenerskim, gdyby nie Listkiewicz i Boniek. Został wyciągnięty z otchłani!

- Z pana słów wynika, że trener Legii Dariusz Kubicki nie będzie miał łatwego życia.

- Mam nadzieję, że Kuba da sobie radę. A nuż znajdzie wspólny język z Engelem? Oby tak było, bo życzę jak najlepiej wszystkim klubom, w których pracowałem. A w Polsce pracowałem raptem w trzech - Widzewie, Wiśle i Legii. No, i jeszcze w Stali Mielec, ale tej drużyny już nie ma na planecie...

źrudło:wp.pl

hahahaha dobre
szczególnie plan dnia

كل واحد حيا
mAt3uSz
"Doradca w dziale Aktualności"

Pozdrawiam
Mateusz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120900
hrhrhrhrh a Smuda Franciszek nasz wybitny strateg, taktyk ... nie lepszy ... polska piłka to parodia : /

... And Justice for All ...
---------------------------
...Moderator działu "Aktualności"...
Pozdrowienia dla Findera waleczne serce
_________________________________
http://www.K**.glt.pl <--- czek dis aut

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
hahaha fajnie na niego wjechal z tym planem dnia,ciekawe jaka będzie odpowiedź Engela,Smuda dla mnie jest burakiem,niech nie zapomina że to Engel doprowadził Polskę do Mistrzostw Świata

&#1603;&#1604; &#1608;&#1575;&#1581;&#1583; &#1581;&#1610;&#1575;
mAt3uSz
"Doradca w dziale Aktualności"

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120900
a nie zapominaj ze Franek doprowadził Widzew do mistrzostwa Polski ... i na tym sie skonczyla jego kariera ... niedawno nawet II ligowego klubu nie potrafil prowadzic jak trzeba

... And Justice for All ...
---------------------------
...Moderator działu "Aktualności"...
Pozdrowienia dla Findera waleczne serce
_________________________________
http://www.K**.glt.pl <--- czek dis aut

Zmieniony przez - gokuson w dniu 2003-06-27 08:47:55

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
bo Franek tylko na kogoś gada,sam by wziął dupsko i coś pożytecznego zrobił a nie wjeżdża na osoby bardziej zasłużone od niego

&#1603;&#1604; &#1608;&#1575;&#1581;&#1583; &#1581;&#1610;&#1575;
mAt3uSz
"Doradca w dziale Aktualności"

Pozdrawiam
Mateusz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z tym zrobicie ?

Następny temat

MŚ w piłce nożnej 2010

WHEY premium