SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żylaki powrózka nasiennego a trening

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 57
Witam, mam problem dzis sie dowiedzialem ze mam zylaki powrozka nasiennego,male i lekarz zalecil tabletki operacja mowil ze jest nie potrzebna. O treningu powiedzial ze przez miesiac mam sobie odpuścić a pozniej i tak nie bede mogl dźwigać duzych ciezarow.
I teraz pytanie czy ktos mial z tym doczynienia i czy da sie zrobić forme z ta dolegliwoscia ?
Czy mogę uprawiac jakies sporty walki albo kalistenike w sensie czy nie powoduja zbyt duzego cisnienia w jamie brzusznej ?
I czy po operacji tego schorzenia jest mozliwosc do powrotu do duzych ciężarów czyli nap*****lac na 100%?
Z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Każdy facet to ma, 95% po lewej stronie bo tak wynika z anatomii akurat. Trenować możesz normalnie. Nie wiem co za tbl Ci zalecił lek ale jak dał to już bierz - pewnie chodzi o złagodzenie bólu. Ja też mam od ~05-06 jakoś i specjalnie się tym nie przejmuję

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 57
Lekarz zapisal mi Diohespan max nie jest to lek na recepte tylko suplekent diety. Teraz jak troche ochlonalem to tak stwierdzam ze nie sa one jakims wielkim zagrożeniem skoro zapisal mi tylko suplement diety. mam nadzieje ze sie nie myle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Nie mylisz się ...dał Ci zabawke z apteki żebyś się podciągnał psychicznie. Chcesz to bierz, reszta życia jak do tej pory trenuj itd...

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tragiczne wyniki Testosteron,TSH,Prolaktyna

Następny temat

Wystający brzuch

WHEY premium