SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

średnio-zaawansowany

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14595
Cześć mam:
22 lata
179 cm wzrostu
waga 78 kg
staż 5 lat
3000 kcal
Jestem po około 5 tygodniowym mini cut-ie i planuje powolną masę (żeby się nie zalać) ,dlatego bede uważał z kcal. Pytanie moje odnosi się do najbardziej polecanego przez was zestawu na masę :D
Dodam oczywiście że nie mowimy o oczywistych rzeczach jak kreatyna i białko :D Z takich ciekawszych zestawów brałem nitrobolona + kreatyną co muszę przyznac dało mi kopa, czytałem o storm+shocku ale myśle czy nie ma czegos silniejszego/ciekawszego. Fajnie jakbyście polecili nawet jakieś ciekawsze odmiany kreatyny ...
aktualnie od poniedziałku zaczynam brać kreatynke (najzwyklejsza mono)+citrullinę ( witaminki oczywiście też )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
witaj, to jak bedzie wygladal Twoj cykl zalezec bedzie glownie od tgeo, jakie mozliwosci finansowe masz
na pewno na baze dalby:
-kreatyne moze byc forma HCL jak chcesz czegos nowego sprobowac
-beta alanine dowolnej firmy

reszta kwestia fantazji i mozliwosci portfela

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
a ja bym to ujal troszke inaczej, niz kwestia fantazji i zasobnosci portfela, bo tak de facto z dzialajacych suplementow, ktore faktycznie warto kupic pod budowanie masy to kreatyna, ba oraz cytrulina z arginina. reszta nie ma zadnego znaczenia i jest to tylko pompowanie portfeli firm suplementacyjnych

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
warto dorzucić beta alaninę do kreatyny forma kreatyny nie ma znaczenia, bo działanie ma to samo. Tak jak kolega wyżej napisał o "portfelu" możesz dorzucić prozdrowotnych rzeczy, d3, k2, c, multiwitamina, omega 3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Monster Pre Workout 1.3 DMAA

Następny temat

Jaka odżywka dla chudzielca? :)

WHEY premium