SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śniadanie po treningu na czczo (redukcja)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24824
Masło orzechowe dlatego, że jest z orzeszków ziemnych? Czy przez to, że zawiera "dziwne" składniki? Te z Lidla ma 95% orzechów.
Majonez dlatego, że przetworzony?

Jeśli nie chcę jeść tłustego mięsa - wieprzowina itp. dobrym rozwiązaniem jest np. jedzenie indyka z oliwą z oliwek?

Postaram się przygotować rozpiskę z produktami wypisanymi przed obróbką.

Póki co czuje się bardzo dobrze na tej diecie. Zdecydowanie czuje się lżejszy niż po węglowodanach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24824
Dzięki flex za linki - przeczytałem.

Jeśli chodzi generalnie o to, że nie będę mógł się powstrzymać to opada. Jeśli już zaczynam coś robić to robię to od początku do końca. Staram się też nie kupować "gównianego" masła. Te co mam ma chyba 95% orzechów.

Druga sprawa zastanawiam się nad orzechami. Mam nerkowce, ale one mają stosunkowo dużo węgli. Włoskie mają najwięcej tłuszczy, ale kiedyś czytałem, że Migdały są zdrowsze

Czy duża ilość nabiału w diecie szkodzi? Czy są jakieś "uboczne" skutki jego spożywania?
Majonez mogę odrzucić śmiało. Dorzucę do jajka jakąś musztardę czy coś takiego.

Jeśli chodzi o sam typ diety nisko węglowej, to czy powinienem się starać aby tłuszcze były spożywane w większej ilości niż węglowodany, czy tyko aby nie przekroczyć pewnego pułapu (150g na cały dzień) ?

Obecnie przy ustalaniu reguł posiłków staram się aby posiłek po treningowy zawierał głównie białko oraz węgle a reszta posiłków, o ile nie wiąże się z nimi żadna aktywność fizyczna, zawierała głównie tłuszcze oraz białka. Jeśli mam okazję zjeść posiłek przed treningiem to staram się również zjeść więcej tłuszczy niż węgli. Słusznie?


Zmieniony przez - sectorek w dniu 2018-01-11 14:08:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Dowolne orzechy. Najlepiej zamieniać różne. Unikać należy ziemnych i słonecznika. Z pestkami z dyni z umiarem. Duża ilość nabiału to pojęcie względne. Bez wątpienia dieta powinna być urozmaicona.
2

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Wiecej