SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ławka czy dobry wybur

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.allegro.pl/item533053360_lawka_pod_sztange_spokey_skladana_od_ss.html co myslicie o tej ławce kupiłem ja ale nie wiem czy dobrze zrobiłem chodzi o profil tam pisze zer ma 50mm a w rzeczywistosci 40mm piszcie kometujcie aha podnosze 90 kg nie powinna sie złozyc chyba a waze 70 kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4828
po pierwsze to te psełdo ramiona do podnoszenia na rozpietki to wielkie bardziewie
po drugie no troche słabo jak na moj gust wygląda
za tą cene to juz bys mogł sam zrobic i to bardzo dobrą ławek
ale no jak juz kupiłes to trudno

Pozdrawiam(:

Rozpoczynając Walke Zawsze Doprowadzi Ją Do Końca ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12963
hvujowe to.
za taka cene mozna kupic normalna lawke, popatrz w dziale kelton, ostatnio zrobili pare nowych po 2-3 stowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Jak chłopaki wyżej, rozstaw stojaków to nieporozumienie - za wąsko, pseudo przyrzad do robienia rozpietek to badziew, jedynie prasa do nog moze sie przydac, ale tylko na dwuglowe, bo na czworo - kolejne nieporozumienie. Rozumiem, ze dopiero zaczynasz wiec na pierwszy rok moze byc ok, jednak pozniej bedziesz zmuszony ją zmienic jak bedziesz chacial dalej cwiczyc. no i pewnie mała wytrzymałość ławki to kolejny minus.

zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Czego każdy się przyp.. do tego wąskiego rozstawu stojaków? Przecież tak lepiej, nie przeszkadzają ci w szerokim złapaniu sztangi i normalnie się ćwiczy. Kumpel ma samoróbke z wąskim rozstawem i normalnie ćwiczyliśmy...

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy ja weiem w sumie czy ona taka najgorsza kolega ma samoróbke i bez zadnych wzmocnien z 40mm i tez ma waskie i mówi ze ponad 100 wyciskał a on wazył z 85 i wytrzymuje a na skos ma 1cm preenta na i z 80 kg wyciska a co z tymi ramionami do rozpietek nie idzie nic na klate czy cos i z ta prasa na przód nóg czemu nieporozumienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
dupis, bo niektorzy (wiekszosc, w tym ja) lapie wlasnie w tym miejscu gdzie są stojaki, przedramie w stosunku do ramienia powinny tworzyć kat prosty przy opuszczeniu sztangi, rozstaw stojakow w taki sposob w jakim jest zrobiony przy tej ławce uniemozliwia to tym osobą. pozatym, co robisz gdy chcesz popracować nad środkiem kalty ? Miedzy innymi wyciskasz wąsko, te stojaki poraz kolejny to uniemożliwiają, bo gdy łapiesz od wewnętrznej strony uchwyt jest zbyt wąski.

prasa do nog jest spoko, ale tylko dla ćwiczeń na dwugłowe uda, na czworogłowe poprostu się nie da, spróbuj a się przekonasz.

zdr.

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2009-01-26 14:56:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Za solidnie to ona nie wyglada;]

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Zobacz naszą ofertę www.kelton.pl


Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cuz juz kupilem z waty nie jest czy z plastiku ze sie złamie no ale zobaczymy jak przyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1371
barciak ma podobna założyliśmy 110 kg i dobrze szlo ale trochę strachu było
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaspari Nutrition - 4most Anabolic Arsenal Box - zestaw

Następny temat

Kilka Pytan ..

WHEY premium