SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławeczki, wyciągi...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1422728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Chodzi o to co się suwa po prowadnicy i zaczepia o haki przy odkładaniu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 24 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4066
Element prowadzący to metalowa tulejka z wkładem z ertalonu. Wszystko toczone na wymiar, luz 1mm, tulejka pozioma zrobiona tak samom jak tulejka pionowa ( takie same wymiary otworu). Długość tulejki pionowej to 200 mm, poziomej 100mm. Ertanol wpasowany jest na "ścisk". Nie stosowałem żadnego segera bo nie było sensu dokładać sobie niepotrzebnie roboty a to też większy koszt jak ktoś toczy to komercyjnie. Dodatkowo w momencie spawania ze sobą elementów ertalon lekko się przytopił do ścianki tulejki więc nie ma opcji że wyleci. Haki mocujące tak jak widać na zdjęciu. tulejka metalowa z otworem na śrubę M6 celem skontrowania i dospawany element wieszaka.











Zmieniony przez - bisek81 w dniu 2017-06-23 12:21:34

Zmieniony przez - bisek81 w dniu 2017-06-23 12:23:21
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 24 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4066
Ostatni etap mojego kombajnu

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1023
Zna ktoś kogoś kto mógłby zrobić mi wyciąg górny mocowany do ściany.Uzytkownik kamlil88 dalej robi sprzęt na siłownię.Z góry dzięki za info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Napisz pw do kamilil88, w targowisku kiedyś ktoś się oglaszał że wykonuje sprzęt ale to dawno było.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 982
Witam
Widziałem że kilka osób wykonywało ławeczke na prostowniki (45 degree back extension bench). Poszukuję takiej ławeczki dla siebie do domu, czy jest ktoś w stanie coś takiego wykonać? Proszę o pw.


Zmieniony przez - GanOk w dniu 2017-11-27 23:25:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
To tak zwana ławka rzymska, na pewno ktoś potrafi wykonać, kiedyś w targowisku były ogłoszenia o wykonaniu sprzętów, za około 300 zł można już taką kupić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
To chyba też nie jest drogi koszt w sklepie. Ale ćwiczenie nie jest niezbędne, zatem...

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 982
Mój poziom zaawansowania już dawno przekroczył początkującego czy średnio zaawansowanego. Taka ławeczka jest mi niezbędna do domowej siłowni. Niestety odpada typowy nisko budżetowy sprzęt, a porządna ławka to wydatek 1000zł+ za nową. Dlatego poszukuję używanej albo kogoś kto byłby w stanie wykonać taką ławeczkę.


Zmieniony przez - GanOk w dniu 2017-11-28 23:57:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekkoatletyka

Następny temat

KOKSIARZ

WHEY premium