SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławeczka

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 559
Witam. Mam 19lat i 186cm wzrostu. Szukam dla siebie jakiegoś sprzętu, ale nie chce się rozczarować, zatem szukam porad.
Znalazłem o to coś takiego:

http://www.marbo-sport.pl/product-pol-25374-Lawka-z-modlitewnikiem-Multi-Bench-BW-3210A-Body-Sculpture.html

Co sądzicie o tym sprzęcie? Licze na fachowe opinie. Jakie plusy, jakie minusy :D
Chciałbym kupić sobie coś do 1000zł włącznie z gryfem i coś koło 60kg na sztangę.

Może możecie mi coś zaoferować??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 36
Lepiej kupić osobno ławkę i stojaki żebyś mógł ściągać sztangę na stojąco. Np ławka MH-L115 i stojaki np ms - s101 albo lepsze tylko że droższe ms-s105. Obciążenia kupuj żeliwne a gryf prosty z gładkimi końcówkami bo łatwiej zmieniać obniżenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 31 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 274
Polecałbym Ci zakup ławeczki i stojaków wolnostojących. daje to więcej możliwości ćwiczeń i jest bardziej praktyczniejsze.
Np: http://www.marbo-sport.pl/product-pol-17687-Zestaw-MH19-Lawka-regulowana-stojaki-regulowane-Marbo-Sport.html , do tego zestaw gryfów http://www.marbo-sport.pl/product-pol-23939-Zestaw-gryfow-i-obciazen-hs-77-kg-Marbo-Sport.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 559
Z tym, ze nóg nie zrobie xD. Z tego co widzę bardziej polecają/ polecacie również i wy kupno osobno. Ławka wygląda na solidną i funkcyjną. Dzięki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 559
Polecisz mi coś jeszcze do Ławeczki?
-Prasa
-Modlitewnik
-Wyciąg
-Ławeczka
-Ciężary
Coś jeszcze ? Tak, zebym mógł robić w miare wszystkie partie ciała.
-Klatę, Bicepsy, Tricepsy, Nogi, Plecy, Barki, Przedramię, ( te chyba podstawowe )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 559
No i tak waszym zdaniem, opłaca się biorąc pod uwagę koszty a także efekty i możliwe efekty na normalnej siłowni kupować i robić w domu malą prywatną siłownię żebyś normalnie ćwiczyć zwiększają swój potencjał, czy lepiej chodzić na siłownię. Zależy mi na opinii, gdyż w moim mieście są siłownie. Jednak myśle, ( moim zdaniem ), że w domu też można dojść do niezłych efektów bez chodzenia na siłownie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 559
w Skrócie powiem tak. Zwiększe budżet do 1500. Ten sprzęt będzie na rok lub dwa a jak mi sie spodoba to pomyśle na już typowo profesjonalne. Jesli możesz to uwzględnij moje 2 wcześniejsze posty i dodaj coś jeszcze tak, zebym mógł wszystko ćwiczyć bądź z 7 najważniejszych grup mięsniowych ;)


Zmieniony przez - PLTygrys12 w dniu 2016-04-18 20:24:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 31 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 274
Przysiady ze sztangą są najefektywniejszym ćwiczeniem na wzmocnienie i rozbudowanie mięśni nóg. Do tego wystarczy zwykła sztanga z obciążeniem i stojaki masz to w tym zestawie. Drążek do podciągania i poręcze jeszcze by można było dołożyć( też znajdziesz na naszej stronie).
A jeżeli chodzi o trening w domu.... wszystko zależy tylko od Twojej motywacjii
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 559
Serdecznie dziękuje za pomoc w dobraniu sprzętu. Myślę, ze wyjdzie z tego coś fajnego.
Pozdrawiam PLTygrys
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia domowa do 1600 zł

Następny temat

Ławka MH-L115 ,problem

Wiecej