SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na redukcję

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14630
W sensie ryż rzuciłem jako przykład :D. Po prostu te ilości to dla mnie mega przesadza. Nie jestem w stanie tyle zjeść. Wystarczy u mnie 140g białka? Bo się zastanawiam jak to by wyglądało gdyby dziennie robić jednego shake'a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Dieta jest zla. Dodanie jednego szejka nie sprawi, ze bedzie dobra. Ronnie napisla Ci rozklad

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Jeśli obetniesz trochę białka to nic się nie stanie. Jednak resztą makro bym trzymał w tych granicach co napisałem o obcinał kiedy redukcja przystopuje.

Na Twojej diecie nie ma z czego obcinać.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14630
Węglowodany może dam radę wymusić dodając coś do przekąski, ale czy tłuszcze też muszą być tyle większe? I pytanie też co do białka odrazu czy branie białka serwatki jest ok? I jeśli to jakie brać? W tej chwili mam "all nutrition" 4kg z aminokwasami itd itd, ale nie wiem czy branie 60g dziennie będzie zdrowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233732
bialko stosujemy wg brakow w diecie, jest to uzupelnienie diety. jak potrzebujesz 60g odzywki przy zapotrzebownaiu 140g to jest to juz dosc spory procent calosci

ja tutaj widze maly reset i rozpoczecie wszystkiego od poczatku

tj odpowiednio skomponowana dieta, pozniej dograny treningi i wszytsko powinno leciec az milo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14630
Tylko mam teraz obawy w ramach tej diety, bo ciężko mi zrezygnować z dietetyka po wypłaceniu coś około 700 zł, a z drugiej strony ciężko by mi było pozbyć się mięśni bo trochę ich jest, jednak dużo chodziłem na siłownię w życiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Drakopsy
Węglowodany może dam radę wymusić dodając coś do przekąski, ale czy tłuszcze też muszą być tyle większe? I pytanie też co do białka odrazu czy branie białka serwatki jest ok? I jeśli to jakie brać? W tej chwili mam "all nutrition" 4kg z aminokwasami itd itd, ale nie wiem czy branie 60g dziennie będzie zdrowe?


Może być mniej tych tłuszczy, nic sie nie stanie.


Generalnie im więcej będziesz jadł tym większy apetyt powinieneś mieć. Ale to przychodzi z czasem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

'Gruby' problem

WHEY premium