SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia do planu treningowego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez rion10 z działu Plany treningowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 168
Witam,zacząłem porządnie ćwiczyć oraz chcę trochę wyrzeźbić ciało, zależy mi też na sile. Od zawsze starałem się być aktywny fizycznie, (granie na boisku do późna, wf, na piechotę do szkoły z 1.5 km w jedną stronę) robiłem pąpki itd chciałem coś zmienić ale było to zbyt chaotyczne i nagłe. Czy mógłby ktoś podać jakąś propozycję ćwiczeń? Najbardziej na tym mi zależy. Dziękuję za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 168
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 17

Waga : 70

Wzrost : 173

Cel treningowy : siła, rzeźba

Staż treningowy na siłowni : z 3 miesiące (głównie ćwiczyłem na własny ciężar ciała)

Uprawiane inne sporty :

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :
siłownia, do tego domownia :D (hantle, gryf, sztanga, ławeczka)
Dieta : przeliczanie na makro(od miesiąca) zdrowe odżywianie itd, od zawsze ograniczałem fast food i w miarę słodkie napoje itd

Przeciwskazania medyczne : żadne

Zażywane suplementy : czasem biało Ostrovit WPC 80

Ostatnio przerabiany plan: jakiś tam na kalistenikę, pąpki, brzuszki, scyzoryki, i ewentualnie siłownia i praca ze sprzętem, trening 4 razy w tygodniu

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):
wyciskanie na ławce leżąc, aktualnie 70 kg jestem w stanie podnieść ze 2 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 168
luki15141
Witam,zacząłem porządnie ćwiczyć oraz chcę trochę wyrzeźbić ciało, zależy mi też na sile. Od zawsze starałem się być aktywny fizycznie, (granie na boisku do późna, wf, na piechotę do szkoły z 1.5 km w jedną stronę) robiłem pąpki itd chciałem coś zmienić ale było to zbyt chaotyczne i nagłe. Czy mógłby ktoś podać jakąś propozycję ćwiczeń? Najbardziej na tym mi zależy. Dziękuję za pomoc :)

Jak coś to typ budowy sylwetki: mezomorfik, Obwody: biceps 33, przedramie 28, udo 52 i łydki 38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6456 Napisanych postów 62220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776899
A gdzie chcesz trenować? Będziesz normalnie chodził na siłownie? Jakim sprzętem dysponujesz do treningu?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 168
ćwicząc w domu mam do dyspozycji hantle, sztangę, ławeczke, gryf łamany, a na siłownia na której byłem jest bardzo dobrze wyposażona, mi to obojętne gdzie aby był sprzęt.


Zmieniony przez - luki15141 w dniu 2018-02-15 12:29:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6456 Napisanych postów 62220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776899
Jak masz dostęp do podstawowego sprzętu to wejdź w temat pierwszy rok treningów i tam znajdziesz gotowe plany na cały rok
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 168
okej, już mam, wielkie dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 3-dniowy do oceny

Wiecej