SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>Duszności podczas treningu.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8523
Witam wszystkich serdecznie!

Ostatnio mam dość sporo obowiązków i to się raczej w tym roku nie zmieni więc zminimalizowałem treningi do 2 x FBW w tygodniu. Trenuję w bluzie i kapturze bo utrzymuje fajną temperaturę która nie spada pomiędzy seriami. Prawda jest taka że treningi zacząłem robić dość intensywne jak dla mnie bo fbw mieszczę w 60-70min. Lecz wiem że nie są to mega wymagające treningi bo sporo osób widzę że jedzie jeszcze intensywniej. Trenuję ponad 3 lata lecz ostatni rok praktycznie stoję w miejscu. Aktualny cel to mała redukcja z 90 do 80 kg. Spokojnie po 1,5 - 2kg miesięcznie.
No i co do objawów to podczas treningu czuję mocniejszą niż zwykle pracę serca i trudności w złapaniu oddechu / duszności. Nie są to objawy na granicy omdlenia lecz ciekawi mnie czy może być jakaś przyczyna czy po prostu jest to efekt intensywnych treningów?
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zdejmij tą bluzę i będzie lepiej, próbowałeś w ogóle to uczynić, organizm nie ma jak się schłodzić jak jest tak poubierany.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8523
Próbowałem. Mam aktualnie sporo zmian w życiu i może przeszedłem trochę ze skrajności w skrajność. Kiedyś w tank topie w zimie a teraz w drugą stronę. Dzięki i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Legolass97

No i co do objawów to podczas treningu czuję mocniejszą niż zwykle pracę serca i trudności w złapaniu oddechu / duszności. Nie są to objawy na granicy omdlenia lecz ciekawi mnie czy może być jakaś przyczyna czy po prostu jest to efekt intensywnych treningów?
Pozdrawiam.


jeśli będą dalej obecne udaj się do lekarza , zrobione będziesz miał z miejsca EKG które dostarczy dość sporo informacji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Garb a stabilizator łopatek

Następny temat

Trądzik a białko ?

WHEY premium