SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2276510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
najgorsi dla mnie są gimnazjaliści i tacy ludzie w moim wieku koło czterdziechy co to wszystko wiedzą najlepiej - bywa niesympatycznie

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najśmieszniejsza reakcja na zwrócenie uwagii na temat techniki ćwiczeń była mojego byłego.

Niby były "sportowiec", były biegacz, trenował taekwondo. Często dawał mi w domu rady co i jak robić, aż poszedł dwa razy ze mną na siłownię... od samego patrzenia na technikę wszystko mnie bolało, w domu zwróciłam mu uwagę, to co potrafiłam to wytłumaczyłam i pokazałam. Następny trening - robi to samo... już bezczelnie do niego podeszłam i poprawiałam... więcej ze mną na trening nie poszedł... ba... wgl przestał na treningi chodzić... a ten temat w domu ograniczył się do 3 zdań - gdzie idziesz? - na trening - aha. powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no, dziś też znalazł się doradca..

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do mnie właśnie mama dzwoniła z nakazem robienia 2 godzin cardio dziennie, żeby schudnąć - to jest dopiero doradca...

następnym razem gdy tam pojadę to kupię sobie taką oto podkoszulkę i będę w niej całymi dniami chodzić


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Dobra salatka nie jest zla ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
cześć

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123838
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten mi się mega spodobał

ja mam w szafie cały zestaw wyjściowy na siłownię, ale muszę "trochę" zredukować, żeby się w niego wcisnąć. Wiecie im lepiej się zad prezentuje tym więcej mocy póki co zwykły t-shirt żeby zaoszczędzić wszystkim patrzenia na tą całą otoczkę z tkanki tłuszczowej i jakieś mało przylegające spodnie. Nie ma co mężczyzn odstraszać od siłowni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium