SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[LC] Serniczek z patelni na szybko by grrubas

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Idealne na kolację (choć nie tylko)

Składniki
125g twarogu
2 jaja
15g odżywki (smak jak kto lubi jednak czekolada i wanilia sprawdzone - rewelka)

jaja i twaróg wrzucamy do michy i mieszamy dość porządnie jednak na gładko nigdy się nie uda. Do masy dodajemy białko i mieszamy. Masę wylewamy na patelnię delikatnie natłuszczoną i smażymy pod przykryciem aż do ścięcia. Struktura jest dość luźna więc żeby przewrócić dobrze jest podzielić na części, jak na zdjęciu. Po odwróceniu smażymy jeszcze chwilkę. Gotowe.
Smacznego

Nie ma problemu zrobić podwójnie

W całości:
330kcal
B: 42g
T: 13g
W: 4g

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
wiem wiem, ja sam szamałbym z odzywką,ale mam klientow i klientki ktore nie bardzo sa na odzywki nastawione :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
znany, lubiany i przeze mnie od dawna stosowany zmieniam tylko gramaturę produktów.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10134
jak owsiane dodam do tego też bedzie ok ? bo mało węgli troche jak dla mnie :P jutro bede próbowal SOG ~!

Niezbędne minimum to dawać z siebie maximum !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
jak dodasz owsiane to juz bedzie calkiem inny przepis... jak Ci malo węgli to szamaj placek owsiany

pozdr
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1371 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35090
twarog jaja nie bedzie za geste rczej nie wyleje tego do garka


mleko musiales dodac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Dr_Kotwica j.w. jak za mało węgli do rób placek owsiany z odżywką. To może nie wyjść.

cyclone24 w tych proporcjach co podałem robi się masa niewiele gęściejsza niż ciasto naleśnikowe i spokojnie można ją wylać na patelnie. Nie dodawałem mleka.
(jak dasz całą kostkę sera i 2 jaja to z pewnością będzie za gęste)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
ja robię codziennie coś podobnego na kolację, tylko że w składzie jest 4 jaja, 100g twarogu, trochę słodzika, do tego trochę jogurtu, albo mleka (z jogurtem jest lepszy smak, ewentualnie jakiś owoc o niezbyt wysokim IG). Mieszam wszystko w tupperware i wychodzi wypasiony omlet twarogowy, najlepiej go smażyć pod przykrywką aż się góra zetnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Mi się rozpiedziela cały już 2x próbowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Avasso pod przykryciem rób na nie dużym ogniu no i patelnia musi być taka żeby nie przywarł. Poproś pannę niech ci przygotuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 524 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9039
Aaaaaaaaaa ! Zakochałem się, muszę jakoś niebawem wypróbować . Sogacz za pomysła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
I choooj by to strzelił po raz 3 mi nie wyszedł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Produkty sojowe

Następny temat

batoniki owsiane. moga byc platki owsiane blyskawiczne?

WHEY premium