SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] liona

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 115732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Też tak kiedyś się zarzekałam W ogóle kiedyś twierdziłam, że żadne bardziej kobiece sporty nie są dla mnie - tylko kopanie ludzi po twarzach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Wczoraj już trening wszedł dużo lepiej niż we wt, mimo tego że pół dnia umierałam. Byłam na innej siłowni niż normalnie także wyszły pewne braki w kwestii sprzętu.

Trening:
1. HT 60kg/ 60kg/60kg
Mogłabym dołożyć, ale nie miałam ani wałka ani sensownej maty do zawinięcia na sztange, także było dość boleśnie.
2. Bułgary 8kg /8kg /8kg
Myślę że dołożę tutaj kg, już jest nieźle
3. Podciąganie 4x3 /2
We wt szło lepiej ale chyba miałam dłuższe przerwy
4. MC 35kg /40kg /40kg
Już mocno wchodzi, zaczęłam też mocno czuć przedramiona
5. Wyciskanie 12kg/ 12kg/ 12kg
Trochę się tu zatrzymałam z progresem obciążenia, ale z techniką coraz lepiej
6. Wiosło 14kg/ 14kg/ 14kg
Mocno czułam plecy
7. Rotatory - pominięte nie było gum
8. Brzuch 3x18
Niedługo przejdę na same boki na piłce
9. Plank side 30'
Weszło cokolwiek, nie miałam już siły, nie mam też szczerze motywacji do robienia brzucha podczas @, pewnie przez to że bolał pół dnia
10. Rolki - brak na siłowni sensownych
11. Streching
To co najbardziej wymaga uwagi porozciągałam, ale na resztę zbrakło mi już czasu

Jak patrze w lustro to mam wrażenie że dobiło mi ręce, barki i plecy - nie myślałam że to możliwe na redukcji. W ogóle okazało się że mój luby nieświadomie sabotuje moje makro - jak on gotuje to zapomina dodać masła do owsianki, dzisiaj jak się dowiedziałam to dorzuciłam więcej oliwy, ale we wtorek weszło bez.

Dzisiaj tylko stretching, bo znowu wypadł exotic a jak pójdę na zwykłą rurę to nie zdążę zrobić żarcia. Jutro od rana mam 3h exoticowych warsztatów z miss Magdalena Beng, osobiście wolę trochę inny styl, ale podobnież fajnie uczy. Jej występ z ostatnich zawodów we Wro:





Plus standardowo wczorajsza i dzisiejsza micha:




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Weekend, weekend i po weekendzie. w sobotę od rana warsztaty bardzo fajne, pierwsze 1,5h poszło figury - kilka z wcześniej załączonej choreografii później 1,5h chorełka russian flow https://www.instagram.com/p/BVxP1E2hWXS/ Niestety mocno brakuję mi rozciągnięcia i mobilności do takich rzeczy, przy następnym układaniu planu tygodnia muszę chyba uwzględnić więcej exotica i stretchingu, a trochę mniej rurki. Fajnie by było mieć też rurkę na siłowni, ale jak na razie nie ma takiej opcji. Wczoraj wszystko mnie bolało po warsztatach, więc odpuściłam trening. W ogóle muszę poodsypiać bo od długiego weekendu, ciągle coś wypada i niestety odbywa się to kosztem snu.

W niedzielę rano zrobiłam też pomiary kontrolne, nie ma tragedii po rozluźnieniu dietetyczno treningowym, przez przypadek wyszła mi przez ostatnie 2 tygodnie rekompozycja - zeszło 0,5 cm w udzie, doszedł cm w talii - ale w lustrze jak pisałam dobiło klatkę, plecy, ramiona i zeszło trochę z dołu ciała.

Dieta przez weekend przestrzegana, na razie chyba nie do końca jest sens wrzucać kolejnej bardzo podobnej miski, także zacznę z powrotem wrzucać jak będę coś zmieniać. Mam nadzieję że uda mi się w tym tyg ogarnąć dietę - będzie ciężko bo mam remont w domu (w tym kuchnii). Na dzisiaj i jutro miska zrobiona, w środę zobaczymy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
Remont kuchni to przechlapana sprawa. Współczuję bo niedawno też to przerabiałem. No ale jakoś tam zawsze się da to ogarnąć tak, żeby dietetycznie nie było tragedii.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
U mnie na siłowni pod chmurką dodali rurki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Dzięki Night! Tragedii nie będzie, może być wliczone na oko, ale zawsze wokół zdrowego odżywiania

Eveline, rurki na świeżym powietrzu są super, w Wawie jest też kilka takich miejsc, u mnie na moim zadoopiu muszę sprawdzić - może przy klatkach do streetworkoutu się znajdzie jakaś, tylko to niestety nie do wszystkiego się nadaję Tak sobie teraz myślę że na siłowni na którą chodzę są rurki, tylko rozstawiane i składane po zajęciach grupowych. Może dałoby się dogadać z managerem żeby mi ktoś jedną rozstawił jak nie ma zajęć fitnesowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dla mnie te rurki mają jedynie wadę, że się nie kręcą, albo może kręcą nie wiem - może coś źle sprawdziłam i mają chropowatą powierzchnię w przeciwieństwie do tych w klubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Raczej się nie kręcą, spiny są w ogóle dość problematyczne - u mnie w szkole co jakiś idą jakieś śruby czy łożyska i robią się permanentnie spinowe, dopóki nie przyjedzie ktoś z serwisu. Ale to też jest związane z tym że mają po 4,5m. Chropowata powierzchnia jest już takim dość poważnym problemem - nie nadają do żadnej figury gdzie się np musisz wkleić bokiem. Ja patrzę też pod kątem exoticowym - tam się trzeba trochę porzucać po podłodze, plus do szklanek potrzebny jest raczej parkiet.


Zmieniony przez - liona w dniu 6/26/2017 1:11:00 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404456
Wczoraj byłam u ortopedy, na dzień dobry stwierdził ze jakieś straszne treningi robię Na razie dostałam skierowanie na usg z poleceniem do kogo mam iść, niestety termin na wrzesień, ale podobnież od razu będzie wiadomo co jest nie tak. Lepsze wieści dostałam co do operacji łokcia która mnie czeka, nie narusza mięśni i ścięgien, po 2 tyg bez problemu będę mogła wrócić do normalnych treningów.

Kuchnia jak na razie w całkiem niezłym stanie, da się gotować, więc utrzymuję piękną miskę
W niedzielę zaczęłam brać w końcu beta-alaninę, cała reszta supli się skończyła, niedługo trzeba będzie coś zamówić.

W poniedziałek robiłam na rurce dużo figur obciążających barki, także nie są teraz zbyt szczęśliwe. Wczoraj siłownia - przeszłam na 4 serie 10 powtórzeń i wróciłam do progresowania na sztandze o 2,5 kg - wydaje mi się że tak mi jest łatwiej się zaadaptować do ciężaru. Dzisiaj znowu rurka.

Trening 27.06:
1. HT 55kg/ 57,5kg/ 60kg/ 62,5kg
Dobrze weszło, myślę że będzie łatwiej dokładać.
2. Bułgary 8kg/ 8kg/ 8kg/ 9kg
Przy 9 już mocniej musiałam się skupić na równowadze, powoli też będę przechodzić na ten ciężar.
3. Podciąganie 4/ 4/ 4/ 3/ 3
W końcu jakiś porządny progres
4. MC 35kg/ 37,5kg/ 40kg/ 42,5kg
Nieźle, dalej wisi mi nagranie filmików z techniką.
5. Wyciskanie 12kg/ 12kg/ 12kg/ 14kg
Ok, powoli będę przechodzić na 14kg
6. Wiosło 14kg/ 14kg/ 14kg/ 14kg
Dobrze wchodzi także na razie zostaje
7. Rotatory 4x20
Dużo mocniej czuję lewą stronę
8. Brzuch 4x12
W czwartek spróbuję zrobić wprawki do stania na rękach z nogami na piłce, jak nie wejdzie dobrze to będą ab-rolle na kolanach
9. Plank side 1'30'
Na końcu już mocno czułam, prawa strona jest chyba gorsza
10. Rolki
Ok, przydałaby mi się chyba twardsza rolka
11. Stretching
Niestety plan minimum, ale nie miałam już siły i czasu

Ostatnio panowie na siłowni zaglądali mi w kajecik treningowy, także teraz zostawiam na stronie z wypisanymi figurami rurkowymi - trochę ich to zdezorientuje


Zmieniony przez - liona w dniu 6/28/2017 9:33:37 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
liona

Ostatnio panowie na siłowni zaglądali mi w kajecik treningowy, także teraz zostawiam na stronie z wypisanymi figurami rurkowymi - trochę ich to zdezorientuje

Hahahaha, dobre!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobrać odżywki

Wiecej