SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Myraen w walce o siebie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
19.06.2017

jakiś słaby dzień był
ciagle zmęczona, zaspana i zdołowana

Miska

dałam sobie trochę luzu w misce, ale czysta
nieliczyłam - tzn nie ważyłam na oko powinno się zgadzać

Trening

trening z trenerem

rozgrzewka

1a wykroki chodzone / zakroki z trx
16(8 na strone) / 16 / 16
w pierwszej serii były wykroki
w drugiej przy trzecim zabolało kolano, straciłam całą siłę w nodze i zrobiłam bum na ziemię...
zostałam odesłana na trx spowrotem
do końca treningu już nic z kolanem się nie działo
1b Przyciąganie piłki do pośladków
15/15/15

2a Przyciąganie drążka wyciągu górnego do bioder
12x7.5kg/12x7.5kg/12x7.5kg
2b Naprzemienne unoszenie ręki i nogi w klęku podpartym
20(10 na stronę)/20/20

3a Wyciskanie sztangielek na ławce poziomej
12x5kg/12x5kg/8x5kg
3b Rotacja zewnętrzna ramion
12x1kg/12x1kg/12x1kg
niesamowity ciężar ale i tak cholerstwo dawało popalić
3c Brzuszki
15/15/15

rozciąganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Tez mam troche slabszy dzien. Ale bedzie lepiej, nie doluj sie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak sobie leżę w łóżku i rozmyślam, dlaczego tak dużo osób zwraca uwagę tylko na cyfry na wadze.

- nic nie chudniesz! 2 miesiące i zero efektów. Waga Ci nie spada

naprawde nic nie chudne? tyle cm mniej, wymiana części ubrań ale to wszystko traci znaczenie przy WADZE ...

naprade to podstępne i zdradzieckie urządzenie ma być wyznacznikiem mojego sukcesu?
czy to, że lepiej się czuje nie jest już wielkim plusem i chociażby dlatego warto?

- jesteś gruba nie znajdziesz pracy, faceta, bedziesz cale zycie siedziala przed telewizorem

znow waga ... moja osobowość jest już nic nie warta, zostaje zmiażdzona przez wagę.
jak można być pewnym siebie i w siebie wierzyć kiedy ciągle jest się bombardowanym takimi tekstami.

dbanie o siebie (redukcje) powinno się zacząć od ogarnięcia głowy...
tylko naprawdę nie jestem już taka pewna czy mojej czy tych wszystkich ludzi dookoła

- 2 jajka do barszczu na kolacje?! przecież będziesz jak balon! to ma z 600kcal!
- jesz o 22? podobno się odchudzasz ale widzę że to tylko bajki
- dzis kalafiorowa na obiad. mieso do tego? a w glowie ci sie nie poprzewracalo? weglowodany? no przeciez jest kalafior w zupie. za 3 godziny zjesz sobie jablko. nie marudz
- dietetyk tak powiedzial? a czy dietetyk wie, ze nadal nie chudniesz?

dlaczego nikt nie robi spotkan dla rodziny osoby zmagajacej sie z otyloscia? naprawde niektorym przydaloby sie wbic troche wiedzy do glowy
wlasciwie nie tylko osob z otyloscia, ale to juz inny temat.

20.06.2017

Miska

heh wypiłam 0.5l pepsi... jakby nie patrzeć i znając mnie mogło się skończyć gorzej
a tak poza tym czysta miska, ale napewno niedojedzona, całkowity brak apetytu

jutro trening, więc mam nadzieję, że się trochę wyładuje na ciężarach i nastrój się poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.


Zmieniony przez - Myraen w dniu 6/21/2017 1:10:55 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
Myraen - należy GŁUCHĄ BYĆ na te wszystkie teksty. Jasne, ze to nie motywuje - ale nie szukaj motywacji na zewnątrz - sama z sobą musisz często rozmawiać.
Twardą d... powinnaś sobie wyrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
Myraen
tak sobie leżę w łóżku i rozmyślam, dlaczego tak dużo osób zwraca uwagę tylko na cyfry na wadze.

- nic nie chudniesz! 2 miesiące i zero efektów. Waga Ci nie spada

naprawde nic nie chudne? tyle cm mniej, wymiana części ubrań ale to wszystko traci znaczenie przy WADZE ...

naprade to podstępne i zdradzieckie urządzenie ma być wyznacznikiem mojego sukcesu?
czy to, że lepiej się czuje nie jest już wielkim plusem i chociażby dlatego warto?

- jesteś gruba nie znajdziesz pracy, faceta, bedziesz cale zycie siedziala przed telewizorem

znow waga ... moja osobowość jest już nic nie warta, zostaje zmiażdzona przez wagę.
jak można być pewnym siebie i w siebie wierzyć kiedy ciągle jest się bombardowanym takimi tekstami.

dbanie o siebie (redukcje) powinno się zacząć od ogarnięcia głowy...
tylko naprawdę nie jestem już taka pewna czy mojej czy tych wszystkich ludzi dookoła

- 2 jajka do barszczu na kolacje?! przecież będziesz jak balon! to ma z 600kcal!
- jesz o 22? podobno się odchudzasz ale widzę że to tylko bajki
- dzis kalafiorowa na obiad. mieso do tego? a w glowie ci sie nie poprzewracalo? weglowodany? no przeciez jest kalafior w zupie. za 3 godziny zjesz sobie jablko. nie marudz
- dietetyk tak powiedzial? a czy dietetyk wie, ze nadal nie chudniesz?

dlaczego nikt nie robi spotkan dla rodziny osoby zmagajacej sie z otyloscia? naprawde niektorym przydaloby sie wbic troche wiedzy do glowy
wlasciwie nie tylko osob z otyloscia, ale to juz inny temat.

20.06.2017

Miska

heh wypiłam 0.5l pepsi... jakby nie patrzeć i znając mnie mogło się skończyć gorzej
a tak poza tym czysta miska, ale napewno niedojedzona, całkowity brak apetytu

jutro trening, więc mam nadzieję, że się trochę wyładuje na ciężarach i nastrój się poprawi


Chrzań tych wszystkich doradców i złośliwców. Niech sobie gadają. Waga nie jest wyznacznikiem jakiegokolwiek sukcesu. Mięśnie są mniejsze objętościowo od tkanki tłuszczowej ale swoje ważą. U Ciebie zachodzi tzw. rekompozycja i warto się z tego cieszyć.

A colę jak już mocno przyciśnie - to po prostu kup bez cukru. Nie jest taka tragiczna w sumie.

My tu szpilek nie wbijamy tylko staramy się dopingować. Także tu jesteś w takim środowisku, które rozumie takie zmagania sylwetkowe jak Twoje. To miejsce gdzie spotykają się podobne osoby z podobnymi celami - i w grupie raźniej.

Pozwoliłem sobie lekko zmodyfikować temat Twojego dziennika. Zmieniłem nawias na kwadratowy bo mi się dziwnie wyświetlały powiadomienia z tym sześciennym który miałaś zastosowany jako zamknięcie.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2017-06-21 09:03:12
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
Pozwoliłem sobie lekko zmodyfikować temat Twojego dziennika. Zmieniłem nawias na kwadratowy bo mi się dziwnie wyświetlały powiadomienia z tym sześciennym który miałaś zastosowany jako zamknięcie.


Pochwalam prawdę mówiąc mnie lekko irytował, zwykła literówka a w powiadomieniach ciężko było trafić w link zwłaszcza na telefonie
tylko nie mogłam przez dwa dni dziennika uzupełniać (a już przestałam marudzić)
__________________________________________

Plan treningowy podejście drugie
Po przeczytaniu informacji o superseriach łączonych,superseriach na antagonistyczne grupy mięśniowe, itd.
Jeżeli ktoś kiedyś mi powie, że układnie planu treningowego jest proste to nie wiem co mu zrobię
w sumie nie wiem dlaczego się tak uparłam na superserie, ale dobrze mi się tak ćwiczy
__________________________________________

TRENING A

1a Przysiady
1b Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia
1c Wznosy na ławce rzymskiej

2a Rozpiętki na ławce poziomej
2b Wznosy bioder
2c Wyciskanie francuskie sztangielki oburącz

3a Wyciskanie sztangi sprzed głowy
3b Plank
3c Uginanie przedramion na wyciągu dolnym
__________________________________________

TRENING B

1a Zakroki + trx
1b Przyciąganie wyciągu górnego do klatki piersiowej
1c Uginanie nóg leżąc

2a Wyciskanie sztangielek na ławce - skos górny (30-45 stopni)
2b Martwy ciąg
2c Uginanie przedramion ze sztangielkami

3a Unoszenie sztangielek bokiem w górę
3b Brzuszki
3c Prostowanie przedramion na wyciągu
__________________________________________

hehe nie chcecie wiedzieć jak mój pulpit wyglądał w trakcie układania tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Myraen to forum uzależnia.
Jestem tu 10 m-cy, a na wadze zaledwie -4kg (powinnam się załamać wg pewnych wyznaczników odchudzania), ale za to jaka poprawa składu i jakości ciała. -55,5 cm mówi samo za siebie.
Wszystkie uwagi puszczaj mimo uszu, a swoje rób z uśmiechem na ustach.



Zmieniony przez - bazylia35 w dniu 2017-06-23 07:02:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Dokładnie to co Bazylia i Night mowia. Nie słuchaj takich 'życzliwych inaczej' osob. W razie watpliwosci zawsze mozesz przyjsc tutaj - na wsparcie od milych i kompetentnych osob mozna tu liczyc.

Dzialaj i bedzie tylko lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
Myraen
nightingal
Pozwoliłem sobie lekko zmodyfikować temat Twojego dziennika. Zmieniłem nawias na kwadratowy bo mi się dziwnie wyświetlały powiadomienia z tym sześciennym który miałaś zastosowany jako zamknięcie.


Pochwalam prawdę mówiąc mnie lekko irytował, zwykła literówka a w powiadomieniach ciężko było trafić w link zwłaszcza na telefonie
tylko nie mogłam przez dwa dni dziennika uzupełniać (a już przestałam marudzić)
__________________________________________

Plan treningowy podejście drugie
Po przeczytaniu informacji o superseriach łączonych,superseriach na antagonistyczne grupy mięśniowe, itd.
Jeżeli ktoś kiedyś mi powie, że układnie planu treningowego jest proste to nie wiem co mu zrobię
w sumie nie wiem dlaczego się tak uparłam na superserie, ale dobrze mi się tak ćwiczy
__________________________________________

TRENING A

1a Przysiady
1b Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia
1c Wznosy na ławce rzymskiej

2a Rozpiętki na ławce poziomej
2b Wznosy bioder
2c Wyciskanie francuskie sztangielki oburącz

3a Wyciskanie sztangi sprzed głowy
3b Plank
3c Uginanie przedramion na wyciągu dolnym
__________________________________________

TRENING B

1a Zakroki + trx
1b Przyciąganie wyciągu górnego do klatki piersiowej
1c Uginanie nóg leżąc

2a Wyciskanie sztangielek na ławce - skos górny (30-45 stopni)
2b Martwy ciąg
2c Uginanie przedramion ze sztangielkami

3a Unoszenie sztangielek bokiem w górę
3b Brzuszki
3c Prostowanie przedramion na wyciągu
__________________________________________

hehe nie chcecie wiedzieć jak mój pulpit wyglądał w trakcie układania tego


trening będzie ciężki jak cholera. Ja osobiście bym raczej poszedł w łączenie partii antagonistycznych w pary - byłoby łatwiej. Niemniej jednak plan wykonalny. Dużo zależy od tego co nim chcesz osiągnąć - w sensie celu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej