SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT]F3DOR ~~ FALL DOWN SEVEN TIMES,STAND UP EIGHT ~~

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 201707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja bym podbil kcal wegalmi do bilansu +500 i obcial cardio. Obserwujesz jak idzie i jak czujesz ze za szybko to dodajesz cardio.
Wrzucilbym tez Kreatyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385406
jak robisz interwały olej cardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
siema

wczoraj brakło czasu by tu coś skrobnąć, ale wszystko dopięte i trening zrobiony.

ww100
b200+
t~~80

FBW

fronty 4s
uginanie siedzac 2jki 4s
wypychanie 3s
podciaganie 4s + półsztanga 4s
hantle skos 4s
maszyna wasko 2s
czajnik jednoracz + tył barku
francuz hantlami lezac 4s
uginanie hantli jednoczesnie 4s

brzuch
+
interwał

dobry trening, lecz obawiałem sie by w ogóle nogi odpuscic, bo w pracy mały incydent
mianowice wchodziłem po schodach by drzwi samolotu zamknać i sie potknąłem i kolanem o stopien ;s
w pewnym momencie myślałem że złamałem kolano xDD
musiało to komicznie wygladac jak ktos widział z samolotu lub terminalu
wyrosło 2gie kolano pod spodem, na szczescie tylko bardzo mocne stłuczenie, na poczatku nogi nie moglem do konca wpyrostowac, ale juz lepiej


dzis bez treningu
ale zaliczone
10min bieg - tabata - 15 min trucht

0ww do tej pory, dopiero wrocilem prysznic i całosc na kolacje
ostatni tydzien i podbijam ww tne powoli cardio
postaram sie ugadac z kumplem na trening to jakies foty niedożywionego Bartka zrobie i zaczynam mase


jakas szama





jutro fbw z rana, elo xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
siema


wczoraj w pracy 8-23
lajt, nie opracowałem sie to najwazniejsze
zrobilem 2 samoloty od 8 do 11 i na przerwie do 17
nastepne 2 samoloty przerwa nast i koniec xD

dzisiaj pospałem praktycznie do 10,
sniadanie bt kawa i zrobilem trening sobie upper body i jutro nogi, bo mam 2 dni wolne od pracy


wioslo nachwyt 5x
wasko maszyna 2x
hantle skos 4x
maszyna wasko 3x
unoszenie hantli 3x + tylne 3x
francuz hantlami 4x
hantle biceps 4x

tabata


Oficjalnie koniec redukcji dzisiaj
Po treningu wpadł burger jakies 100g zelkow i lód w domu - niebo w gębie




cale zamówienie czyli 2 burgery 2x cola i 2x frytki niecale 20£, chyba gosc czegos nie policzyl tak sie zastanawialismy, ale lux
lód 2,5£
tak dla ciekawosci

jutro moze wrzuce jakies zdj jak to wyglada i ruszam obecnie powoli z masá ! xD
nie umiem wogole sie przypinac to do lustra




do jutra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
a wrzuce z dzis cos, jakies krotkie nagrania i obecny posileczek ;d










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Siema, Grucha dawno nie wpadałem troche prześledziłem, po 1 czemu nie robisz fotek w pozach albo całościowych sylwetki wtedy widać czy jest progres czy nie, a nie robiz k***a zdjecia brzuszka selfie do hoya, mojej dziewczyny brat ma 180 i wazy 65kg tez ma taki brzuszek xD, dziwna sprawa technika jest dobra miche trzymasz a kurfa nie rosnies moze przestan machać różem na siłce i wrzucaj ćiężkie klamoty nawet kosztem delikatnie techniki i zobaczymy może to da jakiś bodziec do rozrostu ..., jak szukasz trenera to wiesz... znam dobrych xD

A i wez powiedz jak robisz te placki/omlety warzywno/miesne poprzednia strona w pojemniku


Zmieniony przez - TanQer w dniu 2017-11-22 12:15:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
Trzeba dobrze wygladac i ogarniac pozy omlety jajeczne z 5 calych ubijam wylewam na maslo i 3mam pod przykryciem dodatki wedlug uznania,

Czit wszedl elegancko, bez rewolucji zoladkowych
Trening nôg chyba najlepszy do tej pory, zyly wychodzily po raz pierwszy na nogach
Ale miesni na nogach nie widac jak na 183cm to dlugie giry mam

Pozniej cos wrzuce
Kumpel mial byc porobic foty ale mial klucze do restauracji i musial jechac do centrum pracy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
KONIEC REDUKCJI

To tak, zaczáłem sobie redukcje po wakacjach w Portugalii, czyli jakos 2 miesiac od kad wróciłem i postanowiłem ruszyć dupe
Była to w sumie pierwsza moja redukcja do której postanowiłem sie przyłożyć.
Czy jestem zadowolony?
Tak, tymbardziej, że jakoś sie nie katowałem i nie widze sensu ciąć dalej, bo tu mięśni trzeba dorzucić
Żadnych kryzysów nie miałem, nie jadłem praktycznie żadnych produktów 0kcal, jedynie jakieś drinki.

Kcal na koniec redukcji wyglądały w takich granicach
B 200+
T75
WW100
Początkowo push pull legs, na koniec FBW 3/4 x week
Było robione 1/2 tabata + 3/4 interwały i raz cardio 40 min w końcowych 2 tygodniach.

Wpadły 3 cheatmeale ogólnie na koniec redu.
Postarałem wyszukać sobie jakiś fot w tym samym miejscu z tym samym światłem, coś tam widać jakieś detale
Pozowanie sobie odpuszcze na ten moment

Waga: 85-88kg coś takiego było, obecnie już pokazywało poniżej 75kg...


Wymiarów nie mierzyłem, nie jestem ciekaw, może teraz jak rusze z masą to obczaje
Ale spodnie np jeasnowe, które obicsłe były teraz nie mam dziurki na pasie by zapiąć xD
Jakies foty wrzuce jak to jest obecnie, moze na dniach cos tez pocykam
Nogi spięte dziś po treningu do tego słabe foto z samowyzwalacza
Teraz musze z głową masować, coś podjeść by na święta rodzinka jak przyjedzie nie myślała, że na zupkach chińskich cisne w Londynie xD




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
Dzis Nogi

siady 5x 70kg x 8, siła spadła, ale technike poprawiam w miare chyba wiadomo do perfekcji daleko
bulgary 3x
spiecia 4rki 4x
suwnica 3x
2jki maszyna 3x
mcpn 3x

nie za duzo objetosciowo, bo bylo fbw grane i bede kontynuowal
cardio 10 min bieznia, bo czekalem na schody - prawie zawsze zajete a tylko jedne są
+
schody 20 min
stwierdzam ze schody najlepsze pod każdym wzgledem,
potliwosc mega jest, ale po nogach ciezko było
żyły wszedzie po tym czicie nawet na brzuchu na bocznych xD







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
dzis off od silowego
tylko interwaly na zew w terenie
fota nóg wiele lepsza niz wczesiej, tez samowyzwalacz
praca 6-14 i jutro FBW




elo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki

Wiecej