SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] RozbójnikWojtas - Budowa masy mięśniowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
Od jutra wracam do treningów i aktualizowania bloga na bieżąco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
Witam po dłuższej przerwie. Na samym wstępie spóźnione, ale szczere.
W tym nowym roku żyjcie tak, żebyście nie musieli samemu sobie powiedzieć, że czegokolwiek żałujecie. Żyjcie tak, żebyście nie musieli żałować niczego. Samych sukcesów Wam nie życzę, bo to jest niewykonalne - porażki są nieodłącznym elementem naszego życia i one będą, będzie ich o wiele więcej niż zwycięstw, ale te zwycięstwa mają, i będą miały, zawsze większą wartość. Nie zapominajmy o potknięciach, słabościach, a wyciągajmy z nich wnioski. Bądźmy mądrzejsi z każdym dniem. Właśnie tego Wam wszystkim życzę!

Co do treningów i diety...
Nie miałem żadnej dłuższej przerwy, trenuje i udaje mi się ciągle progresować. W prawdzie od świąt nie bawię się w liczenie macro, bo to było praktycznie "niemożliwe" w tym okresie, lecz od jutra się to zmieni. Mam nadzieję, że ten rok będzie jeszcze lepszy, niż poprzedni! (:

ps.

Tak od jutra będzie zdecydowanie większa aktywność na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dziękuję i wzajemnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
dudee
Dziękuję i wzajemnie


Na reaktywację Twojego bloga również liczę.. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dzięki bowiem na chwilę obecną nie ma tego w planach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
Miska trochę uboga dziś:


Suplementacja:
Ashwagandha, witamina C, witamina D3+K2+Cytranian Magnezu, NAC, Beta-alanine, kreatyna

Trening:
- Podciąganie na drążku 4x
- Wiosłowanie hantlą 4x
- Wiosłowanie na maszynie 4x
- Uginanie sztangi łamanej 3x
- Uginanie nóg na maszynie 4x

Ostatnio trochę zmodyfikowałem moją owsiankę i mogę teraz powiedzieć, że jest NIEBO W GĘBIE :D







Zmieniony przez - RozbójnikWojtas w dniu 2018-01-08 14:59:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wiadomo, kwestia doboru składników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
dudee
Wiadomo, kwestia doboru składników.


Dwie łyżeczki swojskiego rzepakowego miodu, a taka różnica.. :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Pierwszy raz i ja kupiłam rzepakowy...jakoś mi nie podszedł. Smak bardzo specyficzny. No ale...litr jest, trzeba jakość to zainwestować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 85kg

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 55kg

WHEY premium