SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]deja vu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 132391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Czasem wymaga tego sytuacja żeby machnąć trening dzień po dniu, a jak jesteś w stanie to przewidzieć to dziel wówczas trening

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jestem.

Bo "żyję" byłoby zbyt optymistycznie

Podsumowanie ubiegłego tygodnia:

Plusy: Nie było treningu dzień po dniu.

Minusy: Trening był 1 (słownie jeden).

Ta robota mnie wykończy, bo jak wczoraj "powiało optymizmem", tak dziś się znowu zawaliło, bo Koleżanka się pochorowała, no i kto musi ratować... Zastępować i odwołać to co się da odwołać? Mua Co także ograniczy moją aktywnośc treningową, bo roboty więcej, a przebudowa drogi trwa (dojazd normalnie 40 minut, aktualnie 70 plus zwiększony poziom irytacji)

Muszę dietetycznie ogarnąć, bo mi cukier skacze - eksperyment by @Paatik śledzę. Chociaż nie wiem, czy u mnie HF się sprawdzi, bo cholesterol to u mnie raczej powyżej niż poniżej normy... Zostanie mi jedzenie trawy (roślin jednoliściennych)
Byłam po skierowanie na badania, ale, jakby to ując, obowiązki służbowe i konieczność bycia w pracy rano uniemożliwiają mi wykonanie badań. Na razie glukometr w akcji.


Trening ubiegłotygodniowy:
1. przysiad z nogę wykroczną na elewacji 4x10x8 kg bulgarian bag (można spróbować więcej)
2.wyciskanie sztangielek poziom 4x10 x8 kg
3. sciąganie drążka wyciągu górnego 4x10 x20 kg - można dołożyć
4. wyciskanie naprzemienne sztangielek 4 x 10 x6kg - nielekko
5. uginanie z hantlami siedząc 4x10x6kg
6. francuz z hantlami leżąc4x10x4 kg
7. spieca na piłce 4x15

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
No to musisz wygospodarować chwilę na badania bo nie ma co czekać i pewne rzeczy sprawdzić

Jest jeszcze jedno wyjście zmienić robotę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Rzuć te robotę.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Trochę nie pisałam, bo trochę nie ćwiczyłam, bo trochę pracowałam.

Tej roboty nie da się rzucić tak łatwo

No ale skoro dziś zrobiłam trening w domu, to mam się czym pochwalić:

1. Swing x10
2. Thrusters x10
3. Unoszenie nóg x 10
4. Burpees x 10

5 obwodów. A potem leżeliśmy sobie - ja i moje płuca

Pojawiły się nowe założenia dietetyczny, czyli nie jem mięsa (nie chcę, nie jest to miejsce na dyskusje dlaczego , jak się uda ok, a jak nie to, to nie). Ryby będą - to pewien relatywizm moralny, ale inaczej nie dam rady.

No i leczymy "pracoholizm" - za dwa tygodnie będzie spa, a we wrześniu urlop.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 1361 Wiek 59 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26204
Ile jeszcze dasz rade tak zapierdzielac w robocie? Powiedzmy za 3 lata cos sie zmieni?

お元気で

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Dzisiaj to większość choruje na pracoholizm, ale takie czasy niestety. A trening na palenie płuc całkiem fajny.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 1361 Wiek 59 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26204
A tu co tak cicho

お元気で

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Walka z pracoholizm sie chyba nie udala


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-11-12 09:29:29

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 1361 Wiek 59 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26204
ronie220
Walka z pracoholizm sie chyba nie udala



Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-11-12 09:29:29

Ja walcze z peselica.

お元気で

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EFEKT OKOŁO 5 MIESIĘCY. REDUKOWAĆ CZY DALEJ MASA ?

Następny temat

Masa a trening.

WHEY premium