SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] padme

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 91646

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Padme, co tu tak cicho?
Ja ostatnio mało się udzielam, bo mam jakiś zyebany czas, ale w końcu postanowiłem zajrzeć gdzieś.

O tak, drogi szybkiego ruchu nawet z 3 pasami będą miały co jakiś czas 3 jadące obok siebie ciężarówki...

Co do kreatyny- tak jak sama napisałaś, choć ja biorę "po staremu" czyli DT10g i DNT5g. Jak mi się zachce to robię od niej przerwę, zwykle 2x w roku po około miesiąc czasu. Z kawą też coś słyszałem, ale to jedno badanie przeczy drugiemu- za rok napiszą, żeby popijać kawą i będzie OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Konta Padme juz nie ma (usunięte). Pobłądziłam gdzieś, szukam swojej ścieżki. Szukam na nowo motywacji, poza forum. Ćwiczę regularnie, kreatyna wydaje sie działać, co mnie cieszy. Ale mam Cię na oku Czawaj i trzymam kciuki za masę i wszystkie Twoje plany!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Jak to??
PAdme! Miałyśmy razem się motywować w budowaniu słabych partii!
No weź no i wracaj!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776824
sforcia
Jak to??
PAdme! Miałyśmy razem się motywować w budowaniu słabych partii!
No weź no i wracaj!


Padme ale już nie prowadzisz dziennika ? Czy może po prostu wypiski będziesz wrzucać i zmienić Ci nazwę tematu na nową?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607486
Ale jak to, tak zupełnie bez dziennika? Też liczyłam na to, że weźmiesz udział w programie o poprawianiu słabszych partii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rion miałabym ostatnia wielka prośbę - zamknąć ten temat, żebym juz tez nie miała pokusy nic w nim napisać, na razie życie mnie zmusza do rezygnacji z dziennika i serio tak dla mnie lepiej na razie będzie ;) bez sensu go ożywiać jak trupa i pisać bez sensu. Jak kiedyś może jeszcze czas dojrzeje, założę dziennik. Sforcia, kaka - życzę Wam powodzenia w programie i trzymam kciuki. Będzie spoko na pewno.. Viki - jak sie zdecyduje na listopadowy runmaggedon w ldz to sie zobaczymy. Coś mi instynkt podpowiada (może niesłusznie) ze to będzie las łagiewnicki. Chyba tyle. Serio cieżko mi sie rozstawać, ale czasem życie zmusza do tego. Zatem pozdrawiam wszystkich sportowo ;) i kiedyś tam - do zobaczenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776824
Spoko w takim razie zamykam Ci dziennik i w razie czegoś dasz info i otworzę. Wszystkiego dobrego

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najlepszy zestaw cwiczeń własnym ciałem

Następny temat

plan trening

Wiecej