SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] ja Wam pokażę jak jeść !

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan
bo trzeba mieć sklep, gdzie wybierasz sobie kawałek mięsa i na Twoich oczach mielą

albo po prostu samemu mielić po 1kg mi się nie chce wyciągać, mielić i czyścić maszynkę, ale czasami kupuję ładniejszego mięsa, jeszcze je odchudzę i hurtem z 5kg mielę, paczkuję po 500-1000g i do zamrażalnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
samemu to wlasnie sporo pracy, czyszczenia itd
ja mam sklep gdzie to robia w 2 min :) i nawet w kazdym markecie typu Dino podobno tez to dziala, ale tam nei wiem jakiej jakosci mieso, wolę troche drozej zaplacic a miec pewnosc co jem %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020235
Mam takowy sklepik, ale tez mam maszynkę w domu. 5 minut i zmielone :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Nowy miesiąc więc czas reaktywować trochę temat, bo będzie to bardzo dobry, kulinarnie miesiąc - taką mam nadzieję

Na start wczorajszy szybki i prost posiłeczek placukisz proteinowo-owsiane:










Ugotowane na papke płatki owsiane, zmieszane z odżywką białkową - u mnie rewelacyjny smak karmelu ze słonym masłem orzechowym + jednym jajkiem. Całość można wrzucić na patelnię bez tłuszczu; dodatkowo na wierzch dodać ulubione owoce czy sos jakiś/polewę. Ja zrobiłem na bazie dżemu i jogurtu naturalnego bo miałem i tak trochę węgli do zjedzenia jeszcze i....napoczęty dżem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Oczywiście w okresie letnim nie zapominam o dobrodziejstwach natury i jem sporo owoców, które dodaję do śniadań i posiłku potreningowego:











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Inną bardzo dobrą opcją szczególnie jako posiłki B+T są gulasze, leczo, itd. Tutaj również króluje z ogrodu np. cukinia




Gulasz z szynki wieprzowej odtłuszczonej + warzywa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Dzisiaj micha LC:

4 z 5 posiłków to

1. omlet z polewą czekoladowo-rumową i malinkami z ogrodu


2. jajecznica z boczkiem


3. warzywa + kura gotowana + trochę trendy lunch


4. łosoś + warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
U nas też owocki na stole codziennie. Przed wczoraj przywiozłam z działki od mamy 8kg brzoskwiń i tak jemy i jemy do wszystkiego trochę przetworów też podrobione :) między inmymi za to kocham lato i słońce .
1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ale zasypałeś fotkami teraz cały dzień będzie za mną omlet chodził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciasto na pizzę.

Wiecej