SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] ja Wam pokażę jak jeść !

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan
p (...) nie będę się męczył cały czas z ryżem ;)

a powinieneś, bo w sklepach teraz wszędzie festiwal ryżu aż żal serce ściska, że nie może skorzystać z takich promocji, ale wpierw trzeba wyjeść zapasy wszystkie bo kasz i ryżów jeszcze lekko z 10-12 kg mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
DJ_DoDo
Banan
p (...) nie będę się męczył cały czas z ryżem ;)

a powinieneś, bo w sklepach teraz wszędzie festiwal ryżu aż żal serce ściska, że nie może skorzystać z takich promocji, ale wpierw trzeba wyjeść zapasy wszystkie bo kasz i ryżów jeszcze lekko z 10-12 kg mam


ryż w takich ilościach starczyłby mi pewnie na pół roku


Dzisiejsza micha: 215g B / 70g T / 400g W

1. Jajecznica na smalcu z boczkiem


2. Płatki + odżywka białkowa + mleko


3. Kanapki z wędzonym indykiem


4. Po treningu mixik : ryż + płatki + ananas + żelki + wpi


5. Zdjęcia brak bo dopiero wlecą: pierogi z jagodami i twarogiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
na ten wpis czekałem cały dzień czym nas zaskoczysz przy tych węglach, ale no co ja mogę powiedzieć.... myślę Kuba, że przyzwyczajając do cudów w misce na niskich węglach to stać Cię na więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
na razie to wszystko jest na spontanie nie mam głowy do tego póki co , bo sam ledwo funkcjonuję , a na dodatek trochę rzeczy trzeba wyjeść, mimo ,ze 3 kg różnego mięsa od wczoraj w lodówce czeka na swoją kolej

ja raczej świrować nie zamierzam, bo mnie też ogranicza mocno poziom fatu , jak zjem w sniadaniu B+T to potem na cały dzień mam ~30g tłuszczu , więc z tymi posiłkami i komponowaniem nie jest do końca tak pięknie, jak się wydaje ale jak masz jakies fajne propozycje to śmiało podrzucaj - na pewno skorzystam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
już w dzienniku treningowym wyczytałem ten powód na "brak szaleństwa"
to faktycznie problem z tymi tłuszczami, ja akurat od przeszło roku nie zszedłem niżej niż 85g, ale już schodzę od poniedziałku do 80g i tak będę zbijać do myślę 60g w DT więc wtedy będę bardziej twórczy i będę łączył się w bólu to i może coś ciekawego powstanie, na razie jeszcze radość sprawia mi kasza i płatki owsiane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663976
jak są żelki to jest wszystko
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
hehe prawda , są żelki jest impreza
ale te miśki z haribo są co raz twardsze i zmieniam je na inne, mega głodny byłem po treningu to tylko się irytowałem jak musiałem je gryźć i gryźć wlecą niebawem sprawdzone candi żelki z biedry :)

DoDo - czekam :) kaszki jakieś też biorę pod uwagę, myślę jednak, ze i tak lipy nie ma . Inni jedzą 4-5 x dziennie ryż lub czasem jakieś owsiane, a u mnie wleciały płatki, pierogi, ryż ,pieczywo - nie ma miejsca na monotonię ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
no o monotonii nie ma mowy w tym temacie
z żelków polecam z Aldiego , mój faworyt to czarna porzeczka, ale są też wieloowocowe i takie jak panna cotta z taką jakby pianką pod spodem a w tym tygodniu chyba nawet są w promocji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja też dopiero może pół roku temu pierwszy raz wszedłem tam, ale bardzo fajny sklep z fajnymi jakościowymi produktami, zdecydowanie polecam zajrzeć z czystej ciekawości
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciasto na pizzę.

Wiecej