SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wbrew zasadom wbrew fizyki prawom / TRENING BEZ MASECZKI STR 117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
TRENING SOBOTA

CHYBA MI TA "NOWA " TECHNIKA MARTWEGO CIAGU NIE SIADA bo boli mnie w kolanach. Tak jakby górna część rzepki. Nie od frontu,tylko ta kostna czesc powyzej kolana łącząca czworogłowe z kolanem...

Oczywiscie rozgrzewka wuefowa,
3 x poliquin step up 10-14 powtorzen
1-2 serie rozgrzewkowe z malutkim ciezarem przed każdym cwiczeniem

1.MARTWY CIĄG UGIĘTE NOGI
30 X 10
35 X 8
40 X8
45 X 8
50 X 8

2. WYKROKI ZE SZTANGĄ
30 X 8
30 X 8
30 X 8
30 X 8

3. WYCISKANIE SZTANGIELEK ŁAWKA SKOŚNA
12,5 x 10
12,5 x 10
12,5 x 10 + superseria 4kg x 10 powtorzen rozpiętki na skosie

4.WYCISKANIE SZTANGI STOJĄC (BARKI )
20 x 10
20 x 10
25 x 8

5. PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU PODCHWYTEM
3 SERIE X 5 POWTÓRZEN

6. ŚCIAGANIE DRĄŻKA WYCIAGU (TRICEPS)
6 SZTABEK X 10
6 SZTABEK X 10
6 SZTABEK X 10

7. SIDE PLANK
4 SERIE X 30-35 SEKUND


No co niby wszystko spoko,ciezary idą w góre. Nie czuc za bardzo w trakcie cwiczenia ze cos z technika byloby nie tak,a jednak bole sie pojawiaja..wkurza mnie to. Wydaje mi sie ze technika jest idealna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Niestety coś musi być nie tak skoro pojawia się ból. On jest sygnałem ostrzegawczym, że coś jest nieprawidłow.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Trening dzis i wczoraj sobie odpuscilem. Zupelnie mnie opuscila motywacja. Nie pamietam kiedy tak ostatnio sie zachowalem.Karnet mam do 15, a pozniej 25 lutego najprawdopodobniej jade na miesiac za granice. Wiec znow bedzie przerwa od cwiczen..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
To pomyśl sobie nad jakimiś ćwiczeniami choćby z masą ciała żeby całkiem nie odpuścić ćwiczeń fizycznych. Miesiąc to nie jest jakoś długo.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
no tak,bede mieszkal z kumplem ktory jest zapalonym fanem kalisteniki, miche postaram sie jakos "zdrowo " trzymac. Bylem za granica to wiem ze to troche jest improwizacja i trzeba troche czasu adaptacji - poznac sklepy,ceny zeby rozpoczac diete,no ale na spontanie moge jadlospis sobie wymyslac z dnia na dzien
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
No to jak fan klisteniki to zawsze można coś się ciekawego dowiedzieć. A miskę da się szybko ogarnąć wiadomo, że nie od razu idealnie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
No coz Wrocilem wczesniej niz zamierzalem. Bylem tylko tydzien ;) micha leżała i kwiczała, treningu nie było zadnego (13h pracy ) pozniej na mieszkaniu zbiorowym nie bardzo byly warunki. Diete w kcalmar sobie juz ulozylem, chce zaczac treningi nod poniedzialku. Tylko pojawia sie problem i nie bardzo wiem co z tym fantem zrobic.
Od operacji minelo prawie 5 miesiecy... a od jakiegos tygodnia boli mnie kurde w miejscu blizny. Nie blizna ale głebiej. Boli przy niektorych ruchach ,np zmiana pozycji na lozku , czasami zwykle chodzenie,a czasami gdy jakby napinmam miesien brzucha. Nie jest to okropny bol,ale obawiam sie isc na silownie z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
TomaszAZ
No coz Wrocilem wczesniej niz zamierzalem. Bylem tylko tydzien ;) micha leżała i kwiczała, treningu nie było zadnego (13h pracy ) pozniej na mieszkaniu zbiorowym nie bardzo byly warunki. Diete w kcalmar sobie juz ulozylem, chce zaczac treningi nod poniedzialku. Tylko pojawia sie problem i nie bardzo wiem co z tym fantem zrobic.
Od operacji minelo prawie 5 miesiecy... a od jakiegos tygodnia boli mnie kurde w miejscu blizny. Nie blizna ale głebiej. Boli przy niektorych ruchach ,np zmiana pozycji na lozku , czasami zwykle chodzenie,a czasami gdy jakby napinmam miesien brzucha. Nie jest to okropny bol,ale obawiam sie isc na silownie z tym


Tydzień czasu to takie dobre roztrenowanie więc nie ma się co przejmować szybko odrobisz straty.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
A teraz zauważyłem, że korzystasz z kcalmara i jak wrażenia? Masz pełną wersję oprogramowania?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Płatną. Chyba nie jest to najbogatsza wersja master,ale ta środkowa. Dobrze mi się na tym pracuje. Sporo ułatwia. Ze zniżką dałem chyba 700zł za pol roku wiec spoko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4dniowy split do oceny

Następny temat

Kobieta a siłownia

WHEY premium