SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Ula w kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 82786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Uli chyba dawno nie było ;>

Ciecierzycę lubię, ja w sumie moczę około 2-3h, najlepiej całą noc, wtedy mniej się gotuje. I robię puree, albo lekko niedogotowaną mieszam z przyprawą do ziemniaków, oregano, solą i słodką papryką i wkładam na około 15min do piekarnika. Mega. Jak chipsy smakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
blue_hope
Uli chyba dawno nie było ;>

Ciecierzycę lubię, ja w sumie moczę około 2-3h, najlepiej całą noc, wtedy mniej się gotuje. I robię puree, albo lekko niedogotowaną mieszam z przyprawą do ziemniaków, oregano, solą i słodką papryką i wkładam na około 15min do piekarnika. Mega. Jak chipsy smakuje

no i pięknie tym mnie kupiłaś dziękuję bardzo, ta druga opcja mega do mnie przemawia czyli schemat ten sam, zostawiam na noc gotuję żeby się niedogotowała, przyprawy piekarnik - 175? 200? i do jedzenia, może to być ratunek na redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Pewnie, u mnie często ląduje w sałatce forma piekarnikowa. 180 stopni, na około 15min, w zależności od piekarnika. Lekko się zarumieni - pycha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94163 Napisanych postów 364010 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667819
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bułeczki kokosowe by Kendi ;)

Następny temat

Chleb z odżywką białkową

WHEY premium