SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] TomQ & Marian króciaki mogą iść na ryby! Podsumowanie i foty strona 155

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 210896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ja zawsze ustalałem max poziom we górę i spacer ok 7 km na godzinę i lepiej to wychodziło niż obok ktoś biegł na płaskiej powierzchni.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385408
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
schody najlepsze , ale zepsute w tym momencie na silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Osobiście od jakiegoś czasu preferuje orbitrek którego nigdy nie lubiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ja też jak Rutkow, chyba preferuje zwykły bieg najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
f3dorr
schody najlepsze , ale zepsute w tym momencie na silowni


Niektóre siłownie nie mają schodów

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
ja tez lubie spacer pod gorke, nie biegam obecnie, bo za duzo waze, szkoda stawow niestety

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385408
Karciarz
f3dorr
schody najlepsze , ale zepsute w tym momencie na silowni


Niektóre siłownie nie mają schodów


no u nas nie ma ale jest winda

a tak na powaznie walczymy zeby nam przysłali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
u mnie 2 fajne bieznie sie pojawily, typowo do chodzenia pod gorke, mozna ustawic 50% pochylenie
sa mekkie i krotkie, fajna sprawa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja w piątek na wyjeździe musiałem iść na siłownię w Bydgoszczy i już miałem wychodzić po "wioślarzu", ale jak zobaczyłem schody to nie mogłem sobie odmówić.... jestem zauroczony tą formą cardio, muszę podgadać właściciela siłowni u mnie
Były jeszcze jakieś bieżnie półokrągłe (prawie jak chomik człowiek by na nich biegał), ale już sobie dałem spokój po schodach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 posiłków a posiłki potrenigowe

Następny temat

Redukcja - diet

WHEY premium