SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] TomQ & Marian króciaki mogą iść na ryby! Podsumowanie i foty strona 155

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 212004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
ogoremat
TomQ-MAG
kolejna dostawa%)



Dostawy i dostawy, gdzie Ty to wszystko chowasz, masz osobny pokój?

A do Poznania to wbijasz na szkolenie, ale nie wiem czy wiesz...na stadionie miejskim będzie Festiwal Food Trucków Chyba warto skoczyć


kurde nie wiedzialem, ze cos jest tego typu:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
W Szczecinie tez jest Marian juz sie czaił na takie żarcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
Ostatniego czasu w Poznaniu food trucki wyrastają niczym galerie handlowe, potrafią stać 3-4 jedna obok drugiej

Jakbyś był jeszcze w Poznaniu i zdecydował, "jestem grzeczny na redu, należy mi się nagroda, zjem 2 buły" to dzisiaj kontynuacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
widze ze izolaty juz wjechaly na stale do menu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Też ostatnio stosuje czekolada dobra, mocny intensywny smak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
tak, izolaty podchodza mi bardzo:) ogolnie im wiecej czytam,, doksztalcam sie, tym mniej dodatkow ze suplemetacji wykorzystuje%) mozna tak powiedzie, bo patrzca na liste co stosuje jednak jest dosc obszerna hehe
ale obecnie dla mnie baza to dobry izolat, bcaa, kreatyna, ba i w sumie tyle:) czyli to co dzial wg badan
jeszcze wodoroweglany mozna wrzucic i sok z buraka, ktore znajduja sie na tzw liscie A, czyoi srodkow ktore dzialaja na 100%

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470126
Orzech, wanilia i owoce leśne moje ulubione z tych izolatów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
ja naturalny jeszcze lubie:) wiele osob robi krzywa mine, jak to mowie%) ale lubie ten smak, czyli jego brak hehe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
ogoremat
Ostatniego czasu w Poznaniu food trucki wyrastają niczym galerie handlowe, potrafią stać 3-4 jedna obok drugiej

Jakbyś był jeszcze w Poznaniu i zdecydował, "jestem grzeczny na redu, należy mi się nagroda, zjem 2 buły" to dzisiaj kontynuacja.


niestety obszedlem sie smakiem%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 posiłków a posiłki potrenigowe

Następny temat

Redukcja - diet

WHEY premium