SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] SLukaS-do celu

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 136 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8085
Hej. A celem jest pozbycie się fatu, sześciopak oraz odkrycie mięśni ale od początku. Wszystko zaczęło się jakieś 2 lata temu kiedy stając na wadze zobaczyłem wynik 132kg (szkoda że nie mam zdjęć ale wtedy nie miałem nastroju ani "potrzeby" się dołować bardziej ;p) , praca siedząca, od kilku dobrych lat ruchu nie było prawie nic. Zasięgnąłem trochę wiedzy w internecie i postanowiłem uderzyć z grubej rury, Wszedłem w ketoze, kalorie jakieś 2400, czyli mocny szok dla organizmu, no i oczywiście bieganie, duuużo biegania i siłownia, ale tej mniej. Spaliłem sporo, zszedłem do 109kg ale się tym bieganiem(codziennie) zajechałem. Po kilku miesiącach z ruchu została tylko siłownia z coraz większym nasileniem. Dieta powoli zmierzała do bilansu zerowego, węgle dochodziły ale sylwetka się poprawiała, wszedłem na masę (teraz się zastanawiam po co ;p). Później w pracy nastąpiły zawirowania jak to w życiu i wypadła przerwa w ćwiczeniach i w diecie. Przez 4 miesiące trochę się zapuściłem ale jak wszystko wróciło do normy postanowiłem że trzeba dociąć fat i dążyć do celu. Pierwsze zdjęcie jakie zamieszczam poniżej to ponowny start, zrobione 25 listopada 2016 o godzinie 17:58 ;p. Rozpocząłem od zbijania węgli aż po 2 tygodniach wszedłem w ketozę, bazując na wcześniejszych doświadczeniach. Od 2800kcl zszedłem do ok 2200 do lutego. Efekty były, kolejne zamieszczone zdjęcie to początek lutego właśnie, miska dopięta od początku wszystko idzie dobrze ale dokopałem sie na forum do tematu "VLCD-grupa wsparcia" ;D, wgłębiłem sie w temat i mimo że jestem naturalem to postanowiłem przejść na VLCD jak osiągne ok ~ 15% BF. Tak też zrobiłem, 20 lutego wszedłem na VLCD, kalorie 1200-1400, kolejna fotografia jak zeszło trochę wody. Po tygodniu do diety dołączyłem jeszcze Okno żywieniowe które też mi bardzo podpasowało i aktualnie ucztuje od 15 do 22. Ostatnie dwie fotki jakie teraz zamieszczam są po 5 tygodniu przed i po ładowaniu. W planach było posiedzieć na VLCD do świąt i revers ale zobaczymy czy tydzień dwa się nie przedłuży wszystko, zależy od efektów samopoczucia, które jak narazie jest bardzo dobre. Teraz kilka danych.

Wymiary:
OBWÓD BICEPSA
40.0 cm
OBWÓD BIODER
86.0 cm
OBWÓD KLATKI
118.0 cm
OBWÓD ŁYDKI
42.5 cm
OBWÓD PASA
83.0 cm
OBWÓD PRZEDRAMIENIA
33.0 cm
OBWÓD UDA
61.0 cm

Trening.
Tutaj u mnie było całkiem na odwrót niż być powinno, moje początki z siłownią to był split, głównie zestaw dyskotekowy dojechany tak że łyżką ciężko było do ust trafić a plecy umyć to szans nie było ;p. Aktualnie od dłuższego czasu różne wariacje FBW,

Aktualny plan:
1 MC/Przysiady(jak przysiady to dochodzi wiosłowanie)
2 Wyciskanie hantli/wycisknie sztangi
3 Arnold press
4 Uginanie ramion z hantelkami oburącz
5 Triceps łamaną sztangą leżąc
6 Allahy/plank
7 Łydki na maszynie.
Zawsze dokładam serie dodatkową na część ciała która wydaje mi się najmniej doćwiczona. Często zmieniam ćwiczenia w planie oraz ilości powtórzeń i ciężary żeby nie było monotoni. Ćwiczę 3x na tydzień 2-3x w dnt wpada HIIT, wcześniej trochę rzadziej.

Efektem samego VLCD IF które trwa 5 tygodni jest spadek masy o 8 kg ale co najważniejsze pas, zdjęcia mówią same za siebie że sporo w tej kwestii się ruszyło ale z suchych danych w 5 tygodni 11cm w pasie to chyba niezły wynik.








Zmieniony przez - SLukaS w dniu 2017-03-25 21:03:38
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 136 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8085
Nie napisałem nic o suplementacji. Od początku redukcji w suplmentacji stalej sa witaminy i minerały z olimpu oraz MZB, BCAA, Beta Alanina, białko jak brakuje, Ze spalaczy na przełomie stycznia i grudnia wpadł t5, nastepnie przerwa a od początku VLCD ECA(bez A)/yoja w systemie 2tyg on/off. Aktualnie dołączyłem Lean FX.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94408 Napisanych postów 364341 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668837
witamy w dziale
kawał dobrej roboty

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 136 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8085
Dzisiejszy jadłospis, z racji że omletem z truskawkami pożarłem troche makro dzisiaj reszta posiłków bardziej monotonna ;p Dokładam przykładowe fotki posiłków, mimo że VLCD ma być sycące i smaczne ;p








1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94408 Napisanych postów 364341 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668837
żarcie fajne , systematyka będzie kluczem do sukcesu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Na tej ostatniej fotce to jest plażowo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 136 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8085
No tak prawie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94408 Napisanych postów 364341 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668837
forma juz fajna tak wiec bedzie tylko lepiej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 136 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8085
Jest juz niezle ale w miare jedzenia apetyt rosnie :p a z racji ze idzie dobrze to dopalam jeszcze jest co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94408 Napisanych postów 364341 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668837
juz nigdy nie bedzie dobrze,zawsze cos bedzie do nadrobienia
to juz taka choroba

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 136 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8085
Ha, no wlasnie bo juz widze gdzie mam braki jezeli chodzi o miesnie :p. Tyle ze to juz bardziej przyjemny etap. Pracowac nad soba trzeba juz zawsze zeby sie nie zapuscic, szczegolnie ze wiek juz powoli taki ze naprawiac bledy coraz ciezej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94408 Napisanych postów 364341 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668837
SLukaS
Ha, no wlasnie bo juz widze gdzie mam braki jezeli chodzi o miesnie :p. Tyle ze to juz bardziej przyjemny etap. Pracowac nad soba trzeba juz zawsze zeby sie nie zapuscic, szczegolnie ze wiek juz powoli taki ze naprawiac bledy coraz ciezej.


no niestety ale satysfakcja gwarantowana

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF a trening rano -- jakie wasze zdanie,opinie??

Następny temat

Ciala ketanowe w moczu

WHEY premium