SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] R.wolf Redukcja

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3139
Witam. Postanowilem zalozyc tutaj swoj DT , z produktami SN mam doczynienia juz dluzszy czas i powiem szczerze ze jestem zadowolony z wyboru,
Mam 36 lat i postanowilem cos ze soba zrobic zeby na lato nie bylo smiechu ( moze sie uda a raczej mam nadzieje ze sie uda :) )
Cwicze okolo 9 lat z roznym skutkiem raz lepiej raz gorzej
Moje wymiary
WAGA - 115 kg
WZROST - 180 cm
KLATKA - 127 cm
BICEPS - 48 cm
PAS - 104 cm
UDO - 70 cm
LYDKA - 48 cm
PRZEDRAMIE - 36 cm

SUPLEMENTY
100 % Whey Protein Profesional
Bcaa Complex
Shredex - przed treningiem silowym
Thermo X - przed druga sesja kardio
Mega Daily One Plus

TRENINGI
Poniedzialek - Klatka, Biceps, Aeroby x2
Wtorek - Plecy, Triceps, Aeroby x2
Sroda - Barki, Aerobyx2
Czwartek - Nogi, Aerobyx2
Piatek - Lapy, Aerobyx2
Sobota - Wolne
Niedziela - Wolne

DIETA
Posilek 1)
80 gr platkow owsianych
20 gr orzechow nerkowca
5 gr kakao
10 bialek jaj + 2 zoltka
15 gr rodzynek

Posilek 2)
200 gr piersi kury
50 gr ryzu basmati lub makaronu pelnoziarnistego
warzywa

Posilki 3, 4 i 5
Takie same jak posilek 2

Staram sie nie podjadac , nie mam parcia na slodkie i jakos powoli sie kula do przodu :)

Zdjecia pogladowe
Roznica 3 miesiecy , zapewne mogloby byc lepiej ale najwazniejsze ze do przodu :)










1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3139
lodzianin1
Nogi i 75 min bierzni, więc nie ma co się dziwić

Powiem wiecej, na silownie mam ok 6 km w jedna strone czyli 12 w obie i jezdze rowerem :) Dziwie sie ze moge wgl nogami ruszac hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93258 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
Witamy w dziale
To bedzie IF ??
Zamiast aero daj hiit
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3139
Nad IF sie gleboko zastanowie
A jezeli chodzi o HIIT to mysle ze bedzie to najlepsza opcja dla mnie na spalenie niepotrzebnego tluszczu


Zmieniony przez - r_wolf w dniu 2017-01-29 09:27:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3139
Dzisiaj dzien nietreningowy , mialem tylko czas na przygotowanie posilkow na jutro i dwa na dzisiaj , brakuje tylko omleta bo to robie na swiezo
od poczatki do konca :)













Zmieniony przez - r_wolf w dniu 2017-01-29 22:33:13
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 642 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29892
Witamy w dziale :) Posiłeczki ładnie wyglądają, szkoda że takie same wszystkie.. Ale co kto lubi, polecam pokombinować trochę czasami

Masz jakieś makro pod które celujesz? I strasznie dużo tego cardio kręcisz!

Powodzenia!


Zmieniony przez - naimadswdnx w dniu 2017-01-29 23:12:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 128 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3139
Czasami kombinuje ale zawsze wracam do ryzu i kury , to chyba przyzwyczajenie :) makro raczej nie licze bo wiem ze mam deficyt kaloryczny , cardio duzo bo zalany jak ponton jestem :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93258 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
Jak pisalem wywal cardio daj hiit skuteczniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 771 Napisanych postów 1226 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 157353
Serio chce Ci sie tyle cardio robić od początku redukcji? Jak dla mnie troche tego za duzo na start, bo skonczy sie na 7x60 min. Wydaje mi sie, ze duzo lepiej jest operowac makro( np zwiekszajac ilosc bialka kosztem wegli/fatu) lub po prostu ciąć kcal na poczatku, ale co kto lubi. Powodzenia, sporo miecha jest jak wytniesz będzie ciekawie.

You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time.

https://www.sfd.pl/[BLOG]_Hidan20_Transformacja_od_120kg_-t1137366-s120.html
Szukasz pomocy/rady ? Pisz priv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Trening też do zmiany imo. Łapy dwa razy ? Zrób off w środę. Łapy wywal. I trening przesuń do przodu. 4x week jest wystarczająco. 5x week do tego ajero 2x dziennie to najlepsza metoda do tego aby się zajechac juz na samym początku. Co do diety się nie wypowiem bo to nie moje gusta. Ale tylko wspomnę o tym ze to nie ryż kurczak i brokuły decyduje że spalamy tłuszcz a makro jakie dostarczamy.
Kcal in < Kcal out.
A ta dieta - podejrzewam że taka wcześniej nie miałeś - jest kolejnym czynnikiem aby się szybko wypalić. Zaraz obok treningu.




Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-01-30 10:16:48

Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-01-30 10:17:11

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ani cardio ani hiit (teraz) nie jest konieczny. A ciężkie ćwiczenia i wypalenie większości syfu z miski. Nie wiem jak wyglądała miska wcześniej- jeśli tak jak teraz to jest potwierdzenie że nawet na ryzyko da się zalać- jeśli nie (a pewnie nie ) to najpewniej metoda nie jest pożądanie że skrajności w skrajności. Mózg nie orezrobi takiej zmiany. Jeśli szło dużo cukrów i dużo syfu- to nie da rady. I nie ze ty nie dasz rady a mózg człowieka nie da rady. Jeśli da to na krótką chwilę potem zazwyczaj następuje BINGE niesamowity. Obym się mylił. Może Ci taka miska będzie smakować. Jeśli nie to ją zmień. Podobnie jak trening.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
.....już ostatnie zdanie.
To też metoda na spalenie fatu.
Ale imo nie warto szukać metody na krótką metę.
A taka metoda zawsze kończy się źle.
Po miesiącu,dwóch czy pół roku.
Bo chyba nie chodzi o to aby spalić smalec .
A potem od nowa się zalać.
Bo tak to z reguły wygląda.
Nasze ciało (mozg) to zwierzę które chce jeść.
Jeść dobre rzeczy.
Będąc dokładnym jeść syf.
Cukry z fatem.
A eliminując w 100% taką żywność zawsze następuje odbicie.
Czasami na początku. Czasami w środku a czasami pod koniec czy na koniec.
I co z tego że spalilismy Fat skoro dwa tygodnie czy miesiąc później wyglądamy tak samo jak na początku reduckji?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Liczenie okna

Wiecej