SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Przygotowania do Sezonu 2018 Mateusz Cereda

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 477270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Cos dodam od siebie.
Cisnw caly czas . Dzis z rana klatka + biceps i 10 min cardio + 10 min interwalu.
Forma sie znacznie pogorszyla niestety od wtorku jelitowka .. nie mam pojecia od czego bo codziennie jem praktycznie to samo..
Sroda bol niesamowity myslalem ze sie z pracy zwolnie ale jakos dalem rade wrocilem do domu mialem jechac na trening ( wiem d****izm ) wzialem preworkouta i bol brzucha taki mnie zlapal ze myslalem ze sie posram wiec odpuscilem ..
W czwartek wstalem znacznie lepiej i zamiast odpuscic pojechalem zrobic plecy no i po treningu to samo ...
Kaloriu wpadlo mniej niz zwykle i jadlem 3 razy dziennie bo co zjadlem to odrazu po porcji np 100g ryzu i 200g kurczaka 3x kibel .. brzuch przez 3-4 dni caly w zylach ale jak pilka dzis cos puscilo znacznie waga poszla do przodu 4 kg ale pewnie jak woda zejdzie to znowu spadnie ten caly syf z jelit.
Od jutra juz normalnie 5 posilkow jak bylo wczesniej bo dzis juz zero problemow ba juz wczoraj nie odwiedzalem kibla jak przez ostatnie dni i 0 dyskomfortu
Dzis z Samem ktory jest tydzien przed zawodami walnalem foto , forma petarda ale jak sam mowi bez spiny przez 1 startem we wtorek mowi ze leca nogi i cardio normalnie i ze bez keto czy diurow bo poprostu wychodzi na przetarcie







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2327 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41508
Żyły na brzuchu nawet na foto widać a ty mówisz że forma słaba jest dobrze przecież kolega też super sylwetka, taki oldschool. W jakiej kategorii wychodzi?

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Oj dokladnie nie wiem ale na bank w Juniorach tu w kazdej federacji jest inaczej ale ma szanse na top3
Mysle ze juz w przyszlym tyg jak wroce do siebie forma sie poprawi , lato za pasem zeby wstydu nie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42734
Dobrze wygladasz Mati ;) Jestem spowrotem to bd sledzil twoje poczynania heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469232
pewnie złapał Cie po prostu jakiś wirus i nawet zależne od żarcia to nie było, jakieś 3-4tyg temu miałem podobnie, trzeba po prostu to przeczekać i tyle, ale najważniejsze, że już jest lepiej
miałeś coś nagrać jakiegoś vloga i poopowiadać o planach itp, może coś o startach myślisz? ja dalej czekam na ta nagrywke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Kiedyś mówiłeś że 30 czy 50 białka nie robi dla Ciebie różnicy. Skąd zmiana żeby podbijać białko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Wszystko zalezy poczes od planow, intensywnosci i ilosci saa
30g b lecialo na posilek jak bylem prawie natural i cwiczylem 3-4 x w tyg jak pipka bez wiekszego zajezdzania sie - ogolnie i tak wychodzilo 180g b dziennie wiec tragedii nie bylo . Byl plan zeby wyjsc w tym roku ale niestety raczej odpuszczam stad podniesienie ilosc protein w ostatnim czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Ok rozumiem. Pytam bo sam teraz daje 30g na posiłek i jak na razie różnicy nie widzę. Wspomaganie też raczej lekko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Najlepiej poprostu wszystko sprobowac na sobie
Teraz lece spokojnje redu z saa czy cardio a jakos se tam "wygladam" a kiedys walilem wiecej i lecialo cardio znacznie wiecej i malo jedzenia a wiekszej roznicy nie widzialem w sylwetce , to samo przy ilosci bialka na kgmc a organizm byl zajechany i bylem glodny i npj stop wkurviony.
Bcaa czy glutaminy tez nie uzywam od dluzszego czasu i nie widze roznicy a moge miec za darmo. Natomiast uzywam probiotyku , octu i innych rzeczy i czuje znaczna roznice w samopoczuciu. Ale ja jestem zwyklym kowalskim wiec ze mnie nie ma co brac przykladu tak samo jak moj progress na przestrzeni ostatni lat jest zaden. Robie to dla siebie tylko i wylacznie . Progress moglby byc znaczny jakbym spial dupe i nawiazal wspolprace np z Lukim czy Adamem ale jak mowie bez sensu im zawracac glowe bo mam inne priorytety


Zmieniony przez - MalyMati w dniu 23/04/2018 14:58:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Od 5 dni juz miska dopieta.
Waga byla 92.4 kg przed tym zatruciem potem 99.6 kg a dzis z rana 94.6 kg wiec juz wracam na obroty .
Dzis nogi i cardio.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super serie na mase do poprawki i oceny

Następny temat

Tarń dwudzielna

Wiecej