SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Pierwsza masa ekto na poważnie!

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1132
Witam serdecznie! ✋
Jestem Hubert, mówią na mnie Urban (takie imię też przyjąłem na bierzmowaniu). W lipcu kończę 22 lata, a trafiłem tu z konkurencji, gdzie to forum zawsze było przedstawianie w złym świetle, a widzę, że bezpodstawnie, bo tutaj przynajmniej nie krytykuje się ludzi za niewiedzę, a stara się wręcz te wiedzę przekazać. :)
Opowiem trochę o moim doświadczeniu i stażu na siłowni.
Zaczęło się jakieś 4 lata temu, więc miałem niespełna 18 lat, ważyłem wtedy jakieś 63kg przy prawie 180cm wzrostu, a wyciskałem na raz 47kg. Do chodzenia na silke namówił mnie "obeznany" w temacie, 3 lata starszy kolega.. niestety. Na dzień dobry polecił mi kupienie tabletek na masę, które on sam brał, ja jako typowy laik w temacie, posłuchałem go i zjadłem ponad stówe mety. ;/
Trening też polecony od niego po jednym ćwiczeniu na klate, bary, bica i trica. Moja przygoda trwała od stycznia do maja. Później zacząłem znowu, w lutym kolejnego roku, ale już bez pomocy nikogo z zewnątrz, lecz z kumplem, który też dopiero zaczynał. Cwiczyliśmy bez żadnego planu, co 2 dni różne partie, przeszliśmy kilka cykli na kreatynie, lecz wszystko bez diety. Nie ćwiczyliśmy nóg, ani brzucha. Ja próbowałem jakoś tam ułożyć dietę, ale oprócz tego, jadłem wszystko czipsy, słodycze itp.
aż dojechałem do +/- 80kg. Doszedłem do wniosku, że ćwiczenia bez diety nie mają sensu! A przez 3 lata mogłem osiągnąć o wiele więcej. W grudniu zeszłego roku tj. 2016 chorowałem i nie chodziłem na siłownię, a z nowym rokiem postanowiłem zredukować. Zredukowałem do 71kg i zjechałem w pasie z 90 DP 82cm. Mój trening przez 3 lata najbardziej przypominał SPLIT, na redukcji także jechałem SPLITem. Moje osiągi siłowe nie były zbyt duże, a po redukcji spadły jeszcze bardziej. Przez miesiąc podnosilem kalorie i od dzisiaj spożywam ok. 3800kcal. Trening wybrałem FBW 3x w tyg, zobaczymy jak pójdzie. Masę planuje robić do momentu, gdzie w pasie będzie max 87cm. Dieta jest monotonna, jednak mi to nie przeszkadza, a wręcz odpowiada. :) cheat co sobotę. Licze na waszą pomoc w mojej pierwszej poważnej masie!
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1132
Podlało, podlało. ale damy radę! postawiłem sobie cele i nie odpuszcze, choć by nie wiem co. właśnie skończyłem trening, zaraz mykam robić omlet. po poniedziałkowym treningu zakwas nie zamierzał puścić. Podczas treningu popijam anticatabinal allnutriotion (kupilem za pkt z data do grudnia). Przymierzam się do BCCA Amino Complex SFD. Nada się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1132
Moja dieta:
Śniadanie, godz. 4:40: 3 jajka + 150g chleba wieloziarnistego + owoc

II śniadanie przerwa w pracy, godz 9:00: 120g makaronu razowego + 180g piersi z kurczaka + warzywa + 5g oleju kokosowego

III śniadanie, ukradkiem w pracy godz 12:00: 100g gainera (niestety nic innego na szybko nie wymyśle)

Przed treningiem, godz 15:00: 120g ryżu brązowego + 180g piersi z kurczaka + warzywa + 5g oleju kokosowego

Po treningu: szklanka soku, chwilę później godz ok. 18:00: omlet (100g płatków owsianych + 15g WPC + banan + 2 jajka + garstka żurawiny + garstka ziarna kakaowca + 10g oleju kokosowego + 90g jogurtu naturalnego)

Kolacja godz ok. 20:40: 3 wafle ryżowe + 50g masła orzechowego + 30g wpc.

Suplementacja codzeinna: omega3, zestaw witamin, witamina C, witamina D + K, ZMA, garlicin, sylimaron, kolagen.

Jutro dodam aktualne foty.

Będę starał się pisać coś 2/3 razy tygodniowo minimum. Jeżeli coś nie tak, walcie śmiało. Dopiero się ucze i mam nadzieję, że dzięki temu dziennikowi i wam, naucze się wielu rzeczy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1132
Fotka z lutego 2014

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1132
A tu z początku redukcji, styczeń tego roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151010
Witamy w dziale, podpowiedzi na pewno na bieżąco będą jak będziesz potrzebował, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1132
Styczeń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1132
BroStyle
Witamy w dziale, podpowiedzi na pewno na bieżąco będą jak będziesz potrzebował, powodzenia


Dzięki! Szybka odpowiedź i samo to już motywuje do działania! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
cześć! i powodzenia. będe lookać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 771 Napisanych postów 1226 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 157353
Powodzenia, też będę zaglądał


Zmieniony przez - Hidan20 w dniu 2017-04-19 21:01:32

You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time.

https://www.sfd.pl/[BLOG]_Hidan20_Transformacja_od_120kg_-t1137366-s120.html
Szukasz pomocy/rady ? Pisz priv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 361 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32239
Wszyscy masują na lato :)
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grube uda reszta szczupła

Następny temat

ladowanie weglowodanami

WHEY premium