SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Pierwsza masa ekto na poważnie!

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1073
Witam! Foteczka z przed ponad tygodnia. ok. 20tego dodam wymiary z poczatku masy i aktualne. Od czwartku do poniedziałku byłem w Ełku na Hip Hopowym Festiwalu i nie trzymałem kaloryki, jadłem wszystko, ale starałem się nie jeść za dużo, ani za mało. wczoraj lekki trening po powrocie i od jutra na pełnej. Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1073
foteczka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1073
Dluuuugo mnie nie było, ale chyba czas skończyć masę. Waga 81/82kg na rano. Ale bęben też coraz większy. Najbliższy tydzień robię roztrenowanie i od kolejnego chyba znaczne redukcję. Na dniach wrzuce kilka fotek. :)
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1073
Dzisiaj pierwszy trening + cardio po tygodnowiej przerwie na roztrenowanie.
Poszło CLA Allnutrition 2tabs + ENERGY SFD, jakiś przymulony dzień dzisiaj.
Trening FBW serie łączone. Pompa nieziemska! Nie wiem czym to spowodowane, ale po ok. 40min treningu zacząłem się jakoś słabo czuć, tak mdliło trochę. Porobiłem foty, wrzuce przy okazji. (nie umiem pozować). Waga z rana +/- 82kg. Bęben ponad 90cm znowu, eh :)
Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1073
Taki dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1073
Zdj 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93242 Napisanych postów 362724 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663968
Idzie do przodu
Podlalo trochę ale do przyjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1073
Podlało, podlało. ale damy radę! postawiłem sobie cele i nie odpuszcze, choć by nie wiem co. właśnie skończyłem trening, zaraz mykam robić omlet. po poniedziałkowym treningu zakwas nie zamierzał puścić. Podczas treningu popijam anticatabinal allnutriotion (kupilem za pkt z data do grudnia). Przymierzam się do BCCA Amino Complex SFD. Nada się?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grube uda reszta szczupła

Następny temat

ladowanie weglowodanami

Wiecej