SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Moja kręta droga do bycia dzikiem :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Dawno miałem ochotę spróbować, ale jednak wygląd odstrasza

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Mówię szczerze próbować na prawdę robią robotę i zero tłuszczu:) kolejny posiłek tu juz nie było wydziwiania:)

145g indyk, 3 jaja całe, worek kaszy , warzywka, pieczarki z puszki, sos (naturalna passata z pomidorów ok. 60g)
B: ok. 50, T:16 W: 60





Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 18/04/2018 17:51:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
No i ostatni posiłek i niestety totalna nuda:
150g + 100g jogurtu naturalnego, 1x chleb wielozbożowy, orzechy włoskie.
B: 29g (troche za dużo o 4g, T:20g, W: ok 40g





Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 18/04/2018 20:24:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Kurczak smakuje jak kurczak, a krewetki - są dobre.

To ja sobie też popatrzę co tu Trener działa

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Ronnie nie ma łatwo wszędzie obserwują:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Cena popularności
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Dzisiaj dzień odpoczynku, ból nóg wychodzi i to dość mocno ale już się chyba do tego przyzwyczaiłem :) Coś mnie jakieś przesilenie wiosenne załapało więc trzeba sie ratować domowymi sposobami:) Poniżej dzisiejsze posiłki:

1. Owsianka, masło orzechowe, rodzynki, 100g jabłka, odżywka proteinowa
2. Bataty, indyk, pieczarki, warzywka, passata z pomidorów do smaku
3. Makaron wielozbożowy, indyk, tuńczyk z puszki, pieczarki, 1 łyżka oliwy z oliwek, passata z pomidorów jako sos.
4. Twaróg, orzechy włoskie, jogurt naturalny odtłuszczony, chleb wielozbożowy.

Jeżeli widzicie gdzieś że można coś zmienić albo usprawnić zawsze jestem chętny do wprowadzenia zmian . W końcu człowiek uczy się całe życie:)














Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 19/04/2018 16:52:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Dzisiaj szału nie ma, leże z jakimś dziwnym przeziębieniem... Mam nadzieję że do jutra się jakoś wykuruje... Nie chciałbym pominąć treningu...Dzisiejsze posiłki:
1. Owsianka, masło orzechowe, rodzynki, 100g kiwi, odżywka proteinowa
2. Makaron wielozbożowy, 4 jaja, passata z pomidorów do smaku, 100g tuńczyka z puszki, połówka czerwonej papryki
3. Odżywka białkowa, płatki owsiane, orzechy - może nie najlepszy posiłek ale już nie miałem siły nic innego wymyślać. Wszystko zmixowane i podane w formie szejka.
4. Chleb wielozbożowy, 4jajka.

Dzsiaj był dzień prezentów :) odżywki , przedtreningówki i inne cuda + nowe buty (stare sie rozpadły totalnie) - REEBOK SPEED TR 2.0 - zoabczymy co są warte.
Odstawiłem jakiś czas temu ZMA na 3 tygodnie coby ciało się nie przyzwyczaiło za mocno, ale chyba czas wrócić do łykania. Po treningu nóg do dzisiaj nie mogę wstać:)


Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 20/04/2018 20:35:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
I jak tam, odczuwasz lepszą jakośc snu po zma ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Ciężko powiedzieć, generalnie nie mam problemów ze snem, ale mam wrażenie że sen jest głębszy i bardziej spokojny ale nie wiem czy to nie efekt placebo. Regeneracja na plus , wreszcie mogę chodzić po treningu nóg:) Opłacało się odstawić tablety na 3 tygodnie :) zastanawiam się nad witaminą K+D czy jest sens teraz brać skoro jest bardzo dużo słonecznych dni...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy rzeźba? Zdjęcia.

Następny temat

Trening Push Pull Legs na Mase

WHEY premium