SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Joanny - Domatorki się siłują

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
O tak, rano najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
A ja przerzuciłam się na wczesny wieczór
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Ale w mieszkaniu zeby mnie sasiedzi nie pogonili na podlodze rozkladam co sie da zeby mie halasowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
no i cóż - się załatwiłam, naciągnęłam prostownik grzbietu jakieś 3-4 dni temu już się coś działo, więc nie robiłam treningu, ale to nie wystarczyło, gdy już wydawało mi się, że ból minął, dog mnie tak pociągnął na smyczy, że tylko poczułam jak mięsień się rozciąga i już nie wrócił na miejsce. Porządnie boli, od wczoraj rana. Narazie nic nie puszcza. Widziała mnie początkująca fizjoterapeutka (będzie świetnym specjalistą) i potwierdziła, że to prostownik grzbietu.
Dziś właściwie nic poza okładami z oliwy z chili - fajnie rozgrzewa nic nie robię. W nocy napierniczało, że słabo spałam.
Sama nie wiem jak mogę sobie jeszcze pomóc. Chyba trzeba czekać. Posmaruję jeszcze jakąś maścią przeciwzapalną.
Treningi weekendowe - tak wyczekiwane wylatują niestety
a niby się rozgrzewałam i starałam się zaczynać z niskimi ciężarami na plecy, ale jednak, 3 miesiące bez treningów swoje robią
jedno jest pewne - czas na zainwestowanie w fizjo
szczęście że pogoda śliczna - będzie działkowy relaxing

ps. micha czysta - żeby nie było!


Zmieniony przez - joanna83d w dniu 2017-05-13 08:01:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
szybkiego powrotu do zdrowia i sprawności
a w fizjo inwestować wart!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
krótka relacja, ale jakoś gdy nie ma treningów to mi nieśpieszno do wpisów

tak więc jak we wstępie treningów brak, gdy wróciłam do formy, co oznaczało brak bólu - bałam się trenować, zaczęłam trochę biegać z dogiem, nam obojgu się to przydaje
dziś natomiast lekki ból wrócił, tak po prostu - nic nie robię by nadwyrężać plecy, ale jednak coś tam nadal nie działa jak powinno
z zwykłej codzienności - pracuję po 8-9h, co daje mi mnóstwo energii i czuję że żyję
miska - w tygodniu trzymana w 100%, tylko te weekendy nie wychodzą jak powinny
ale efekt dwóch tygodni prezentuje się całkiem miło dla oka
nadal mierzę się tylko centymetrem, więc efekty liczę od pomiarów 17 lutego




Zmieniony przez - joanna83d w dniu 2017-05-21 09:47:35
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Coś tam poleciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12961 Napisanych postów 20721 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607700
Zdrówka życzę Fizjo super sprawa, warto chodzić.
Też ostatnio ćwiczę rano, ale jakoś lepiej jednak wieczorem, jak już nie mam nic innego do zrobienia, mogę poćwiczyć, zjeść, wykąpać się i do spania Rano w połowie treningu odczuwam znaczny spadek sił, też tak macie? Później cały dzień chodze obolała i głodna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Zuzu88- Domatorki się siłują

Następny temat

W pogoni za „kaloryferem"

WHEY premium