SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Droga po zdrowsze jutro.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
Cześć !
Z racji ukończenia 30 roku życia postanowiłem wziąć się za siebie.
Długo wahałem się przed założeniem bloga. Postawiłem jednak na ten dział, z powodu wielu specjalistów wypowiadających się tutaj oraz bardzo ciekawych i tematycznych dzienników.

Obecnie posiadam sporą nadwagę podyktowaną stylem pracy oraz niestosowaniem się co do zaleceń zdrowego odżywiania.

DANE OSOBOWE

Po za tym, że mam 30 lat mam też:
170 cm wzrostu
85,7 kg wagi
25% tłuszczu

TRENING:


Moimi narzędziami w walce o lepszą sylwetką będą trzy filary:

- trening siłowy
- rower szosowy
- bieganie

Przewiduję w tygodniu 3 treningi siłowe, 3 treningi biegowe i co najmniej 2 treningi szosowe.

- Trening siłowy, stary dobry 5x5 Bill Star ,
- Trening biegowy pod półmaraton
- Szosa 1 trening jakościowy 1 trening na rozluźnienie.

DIETA


Dieta zróżnicowana na poziomie 2000-2200 kcal dziennie.

Dietę będę prezentował na bieżąco, wraz ze zdjęciami . Redukcja na niskich tłuszczach .

MOTYWACJA

Wrzucam poniżej swoją obecną motywację, aby odnosić się do niej w chwilach słabości czy zapomnienia po co to robię.





Zapraszam do śledzenia, komentowania

Zdjęcia sylwetki







APLIKACJE WSPOMAGAJĄCE


Rejestracja treningów szosowych i biegowych - www.strava.com .


Analiza spożytych kcal i makroskładników www.myfitnesspal.com


Ogólna analiza wysiłku, snu oraz kcal Under Armour Record - https://record.underarmour.com/



Zmieniony przez - Tytanov w dniu 2016-06-20 05:41:52
1

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
DAY 1

TRENING
SIŁOWY
Pierwszy trening siłowy zaliczony .
Było ciężko, ale początki zawsze są ciężkie .

Technicznie ćwiczenia wykonałem ok, pierwsze serie z niskim tempem opuszczania (do 3s).
Przerwy między seriami po ok 1 minuta. Przed ostatnimi seriami 2 minuty .

Na koniec zrobiłem rozciąganie na swiss ball i rollowanie kończyn dolnych .

BIEGOWY

Wieczorem planuje 7 km maks, 3km spokojnie, 4km na szybko.

Wypiska poniżej.


DIETA
Trzymana w ryzach, 2k kcal , wypiska poniżej . Obiad nie wygląda fantastycznie na tych zdjęciach ale smakował i spełniał swoją rolę ;).
Wieczorem wejdzie jeszcze tuńczyk z kapustą białą .






Zmieniony przez - Tytanov w dniu 2016-06-20 17:36:09
1

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 211 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3874
Powodzenia ! Będę zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94050 Napisanych postów 363878 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667391
Witamy w dziale ..

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6770 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66726
fajnie rozpisane powodzenia

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
Dzięki Panowie ! Cieszę się, że zainteresowaliście się tematem. Na pewno, będę do was zaglądał Kowallosu i Żeleś .

łodzianin, dzięki za przywitanie i wpadnięcie do tematu. Będzie się tutaj działo

Wieczorne bieganie .
Było 5 km z hakiem. Za duszno i za gorąco na więcej, nie było mocy ...



1

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
Dzięki Leon_ee

TRENING
Trening kolarski/rower . Średnia intensywność, godzinna przejażdżka , średnia prędkość 27,5 km / h . Dałem na kilku akcentach popalić chwile na ok 33 km/h .
Dzisiaj bez szału, nogi bardzo bolą po wczorajszych seriach siadów, których nie robiłem od kilku lat ...

Dodatkowo zabłądziłem w jednym miejscu i musiałem jechać polną drogą po trawie z 300 m, po tym jak pokierowała mnie lokalna gosposia, gdy usłyszała na pół wsi moje "Osz k***a mać" gdy skończył mi się asfalt. ...



DIETA
Trzymana w ryzach, ok 1800 kcal. Dzień z truskawkami :). Wypis poniżej.


fotos



Zmieniony przez - Tytanov w dniu 2016-06-21 20:14:25

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 211 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3874
O proszę, widzę, że kolega też lubi rower :) Jedyna forma cardio, którą lubię :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94050 Napisanych postów 363878 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667391
teraz nie korzystać to grzech

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Widzę, że wszystko ładnie podrukowane super!
Też lubię tabelki, ale mam za dużo "papierów" z uczelni więc ja wszystko notuje w wersji elektronicznej
Powodzenia, również będę śledził!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Carb Nite, CBL, IF by kowallosu

Następny temat

nie mogę schudnąć mimo diety. endo

WHEY premium