SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no forma u Pana, panie Czawaj to z foty na fotę się coraz zacniej prezentuje. Zacna zresztą zawsze była, ale to co jest teraz to naprawdę budzi respekt :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Jak zawsze mega relacja;) aż poczytam jeszcze raz bo jakbym ten trening robił dosłownie drugi raz teraz;))

Filmik zapewne też będzie ciekawy;) też chce zobaczyć te prace pleców bo chyba od tylu jeszcze wiosla nie miałem nagranego. A jednak te plecy są słabe i trzeba nad nimi pracować;)

Co do kawy wczoraj piłem w soo coffe i bardzo mi podeszla;) ale może dlatego że chciało mi się kawy xD

Tomek miłego wypoczynku bo się należy.

Forma na tyle dobra że i odpoczynek się należy a od lipca powolne dodawanie kalorii;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Zdecydowanie forma się poprawia na fotkach co kolejną relację, fajnie się tam bawicie ostatnio
Też bym się ustawił na jakiś trening ;( będe musiał nadrobić chyba jak w końcu coś ruszy z powrotem na siłkę, każdemu tylko zazdroszczę jak przeglądam obecnie dzienniki... już nawet nie tyle formy ,bo tutaj dzięki zdjęciom - każdego dobrze porobionego użytkownika forum - mam tylko większą mobilizację i wiem ,żę jak wrócę to żarty się skończą ale zazdorszczę tego, ze wlasnie lato to mimo iż okres dla wielu ciężki do trenowani to jednak np. dla mnie okres w ostatnich latach, kiedy jest największa szansa sie chociaz na chwilę wyrwac z domu ,zrobic trening z kims, a nie samemu, w innym niż zwykle miejscu, do tego przypomina mi się zeszłe lato, gdzie mimo wielu niesprzyjających dni i okresu w jakim byłem (przed ślubem ) i tak poprawiało się wyglądowo z tygodnia na tydzień wszystko i forma jakaś tam była,a teraz
Dobrze, ze chociaż Wam się to udaje, takie spotkania to najlepsze źródło mobilizacji dla każdego z uczestników - nie ma nic lepszego

Pod okiem Mariana jak dorzucisz parę kg z głową to za rok po redukcji będzie jeszce wieksze WOW, wyprawy na swieze powietrze i w taką pogodę to jest też to co lubię, trochę synek ogranicza bo jednak nie można niemowlaka przegrzewać, a o to nie trudno jak jest gorąco ale i tak zamierzam chociaz 2-3x w miesiącu gdzieś na krótko wyskoczyć, jak nie moge na ustawki treningowe jezdzic to chociaż dla relaksu wyskoczyć poza dom bo idzie zwariować jak sie siedzie czasami prawie cały dzień w domu , home office ma swoje plusy i minusy

Odnośnie zdjęć, już koledzy napisali ale od siebie też polecam imgur.com

Swoją drogą jeszcze niedawno i tak wszystkie fotki były 'zasysane' nawet z zewnętrznych hostingów na serwer sfd,ale widze ze juz znowu to zmienili , więc faktycznie trzeba uwazac na takie hostingi gdzie fotki po jakimś czasie znikają, z tego powodu moje pierwsze blogi jakie miałem na sfd sprzed np. 10 lat obecnie są gdzies od dawna pochowane bo i tak nie ma w nich zadnego zdjecia, wszystko z ówczesnych hostingów ,z ktorych korzystałem poznikało..szkoda, byłaby niezła pamiątka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Łapcie klatkę z plecami z wczoraj, z Marianem:




Padme, dziękuję, coś się udało chyba na plus względem ubiegłego roku

Marian, tak jest, od lipca powoli w górę Cieszę się, że relacje się podobają- oby jak najczęściej była okazja do ich pisania

Banan, domyślam się, jakie to denerwujące siedzieć i patrzeć jak inni ćwiczą, wklejają foty itp. Przyjdzie na Ciebie kolej, a nas nie zabraknie i gwarantuję Ci, że zaliczysz niejedną ustawkę, damy czadu Musisz to przetrzymać, z Frankiem i Renią dacie radę Co do zdjęć to teraz ładuję z google zdjęcia, liczę, że nie będzie to znikać... Co do formy, dzięki! Od lipca kcal w górę, potem na jesień liczę, że masa coś ruszy

Wpiskę z dziś postaram się zapodać jutro wieczór- jeśli się nie uda, to w sobotę, bo wtedy następny trening Jutro relaks na termach w Chochołowie, a pojutrze mała wycieczka do Krynicy, pochodzić i pozwiedzać Zaraz biorę się za jedzenie na jutro i pojemniki. Wcześnie trzeba wstać, a i zregenerować po 2óch dobrych treningach

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
filmik jak zwykle świetny. dla mnie to również fajna okazja, żeby zobaczyć jak co poniektóre ćwiczenia wykonywać. podciąganie Twoje - rewelacja. tak gładko Ci to idzie.
co to za nuta w tle, bo nie poznaję, gdzieś coś mi się o uszy obiło ale nie potrafię nazwać (a fajne)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Padme
filmik jak zwykle świetny. dla mnie to również fajna okazja, żeby zobaczyć jak co poniektóre ćwiczenia wykonywać. podciąganie Twoje - rewelacja. tak gładko Ci to idzie.
co to za nuta w tle, bo nie poznaję, gdzieś coś mi się o uszy obiło ale nie potrafię nazwać (a fajne)?


Nutka to





Tomek - na pewno piszę się na jakiś wspólny trening u Was, oby jak najszybciej
Kolejny świetny filmik , chyba muszę zacząć je promować gdzieś na fb , moze w naszej tajnej grupie lub fanpage jak nie macie nic przeciwko, bo muszę trochę i tak rozbujać grupę im więcej takich ciekawych materiałów tym lepiej dla forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Banan prawdopodobnie 29 lipca jak ci juz pisałem w weekend postaram sie ogarnąć jakies konkrety bo kilka osob juz się zdeklarowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
ja tam nie mam nic przeciwko promowaniu Tomek pewno też, a robi kawal dobrej roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
no moze przez miesiąc coś się poprawi i bede mogl pomachac ,o ile wczesniej nie bede miał zabiegu jakiegos, bo do tego wszystko niestety zmierza

odnosnie materiału to pewnie jutro wrzuce, musimy rozbujac grupę sfd na fb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Wybaczcie, ze nie pisze, ale ciagle jakies wycieczki i ciezko o czas i dobrego neta

Padme, dzieki!
Banan, mam ogromna nadzieje, ze do nas zawitasz pod koniec lipca! Filmy oczywiscie, wrzucaj gdzie potrzeba A ja zaczne je okraszac logiem SFD itp, zeby bylo jak nalezy

Wczoraj byly termy chocholowskie wiec relaks i opalanie. Dzis i jutro Krynica, pewnie sie nachodzimy i nazwiedzamy Urlop powoli dobiega konca...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium