SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Typowo "domowe" jedzenie najlepsze!
Częściej muszę coś takiego kombinować.

Stek wyszedł faktycznie mega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
Konkretna ekipa, a Marian zacnie naprawde, w pierwszej, chwili nie poznałem z twarzy nawet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ASNF
Konkretna ekipa, a Marian zacnie naprawde, w pierwszej, chwili nie poznałem z twarzy nawet


Dzięki;)
Nie dobijaj mnie tylko jak Banan ze jeszcze starzej wyglądam niz wygladalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Tomek miska jak zawsze a widzę, że dobra ustawka też była z dobrymi dzikami. Fajna forma panowie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
ASNF, siemka, dawno Cię u mnie nie było Cień tak mu padł na twarz, dla mnie wygląda groźnie, nie staro Na żywo z twarzy to wciąż ten sam stary dobry Marian

Marian, z dnia na dzień się starzejemy, cudów tez ni ma Ja wczoraj patrze a tu na łbie, zaraz nad czołem, przerzedzają się włosy. Chwila i mój "półwysep" z kłaków miedzy zakolami stanie się wyspą

Rion, noo chłopaki konkret, nie ma co- fajnie tak czasem stanąć obok konia i się porównać

----------------------

Dziś kolej na klatkę z plecami. Właśnie piję nową kawę- Corsini Compagnia Dell'Arabica Kenya. Dawno nie piłem typowej arabiki, bo znudził mi się jej smak. Tutaj nuta gorzkiej czekolady z owocami, zero kwasku, sporo goryczy. Tym mocniejsza, bo z kawiarki. Mi pasuje, dla odmiany


Wczorajsza wieczorna rehabilitacja fajnie ustawiła mi staw i dziś prawie nic tam nie czuję. Zobaczymy jak będzie po wejściu do auta
W DT dorzucam 40g węgli- 20 złożonych i 20 z prostych.
Tak to teraz wygląda:

W DNT bez zmian, jak widzicie duża rotacja kalorii, stąd pewnie trzyma się forma:

Obwody i waga w miejscu, więc trzeba coś ruszyć


Udanego dnia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Nie przesadzaj sam masz świetną formę Poza tym zawsze lepiej porównywać się do większych niż do mniejszych

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563

21.11.2017 - DT
Rano spoko, plecy nie bolały, jedynie straszne zakwasy na rękach jeszcze po sobocie


W sumie nic nowego, poza tym, że zjadłem trochę pizzy giuseppe




Skończyło się mono, to teraz lecę bez


KLATKA(ciężko)+PLECY


Komentarz:
Przy wyciskaniu na skosie dołożyłem do rozgrzewkowych serii. 36kg zostają jako główna robocza, poszło całkiem ok Płasko już troszkę gorzej, ale ujdzie. Wprowadziłem nowość, zamiast dipsów (bo bark bolał od nich)- wyciskanie głową w dół na shmicie. Dawno nic na tym nie ćwiczyłem, więc trochę obawiałem się prawidłowego ułożenia, by znów nie poczuć barku, ale było ok. Klatka już mega wyczerpana, więc i ciężar mały i mało powtórzeń. Fajne jest to, że mogę przerwać serię, położyć sztangę na ogranicznikach i dołożyć parę powtórzeń po chwili odpoczynku. We wszystkich wyciskach po 2 dropy. Rozpiętki poszły już nieco gorzej niż ostatnio, ale nie dziwne. Zmniejszyłem więc ciężar znacznie i skupiłem się na dobrym rozciągnięciu i spięciu. Plecy ogólnie poszły ok, wiosło trochę słabiej, ale nie dziwne, bo po całej klatce, miałem już dość. Ławka rzymska, tak jak radził fizjo, wyrzucona, a skupiłem się na większej ilości mobilizacji tuż po treningu. Tego dnia krzyż w porządku. Niestety jak to bywa- następnego dnia już gorzej, bo chyba źle spałem. W pracy też od siedzenia się nasiliło, dopiero na koniec dnia odpuściło- o dziwo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 195 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12646
ale kosa forma, szacun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
AMYD, po ponizszym posilku podniosles mnie na duchu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
dobra forma cały czas mimo tych problemów ze zdrowiem. Cały czas stosujesz dropsety, już kiedys o tym pisaliśmy ale nie za dużo i często tak lecisz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium