SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1064397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
Ja za to śpię po max 4-5 h
Też nie polecam

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
solaros
ja mam tak cały rok praktycznie
u mnie to brak słońca,a ja jestem dzieckiem słońca
odzywam jak jadę gdzieś na wakacje
malo słońca = mało wit D = doły

bierzesz wit d?
swoją droga wit D podnosi też tescia :)



A może też tak Mam?

Co się pogoda zepsuje to deprecha.
Wiosna takie stany mi prawie nie towarzyszą.

Nie biorę, ale chyba spróbuje skoro taki profit daje

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
MASA 2017/18

Mam nadzieję, że to nie kolejny zryw treningowo-dietetyczny w moim
wykonaniu który przerwę po tygodniu

Miałem nie trenować, ale z rana powiedziałem, że pyerdole - spróbuję
potrenować, mimo że pewnie osłabłem i pewnie nie dam rady nic zjeść.

Wyszło na to, że siła cały czas taka sama mimo, że odstawiłem npp (czyt. przewaliłem kilka stów bo ciągle bralem i przerywałem -.- )
i jadłem tyle co nic.
Apetyt może nie jakiś wielki, ale ile byłem w stanie dziś zjeść to już niżej

Ogólnie Vivomixx robi robotę.
Mam jeszcze mete inj i kusi jak cholera, ale nawet jeśli nie ryje ona zbyt flaków
to i tak jest szansa, że je znowu zdupi :((

Co do wyciskania sztangi - lipa jak chuy.
130 kg pierwsze powtórzenie i wszystko boli, ledwo wypycham, a kolejne
z palcem w dupie...
Rozgrzałem mocno rotatory to i tak było lepiej, ale nadal niewystarczająco.
Może mam dysproporcję siłową i muszę nad nimi popracować.

TRENING:

1.Wyciskanie sztangi na poziomej - 130 kg x3 x2 x2 x2
2.Wyciskanie na hammerze - 55 kg strona x6 x5 x4
3.Wznosy hantli na bok - 22 kg, 24 kg 24 kg 24 kg 26 kg x10
4.Uginanie ramion z supinacją - 26 kg 3x6
5.Hantle młotkowo w oparciu - 24 kg 3x8
6.Uginanie ze sztangą łamaną wąski chwyt - 20 kg strona 3x8




Dieta na zasadzie - byle makro się zgadzało, ale może być więcej - na pewno nie mniej


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-11-21 20:40:04

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151005
Inj nie ryje, bynajmniej u mnie, a ja jestem mega wrażliwy jak wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Tabsy ci blokowały apetyt a inj nie ? Chodzi mi o tą cholerną florę

Meta to mój ulubiony środek zaraz po trenie.
Nic tak mnie na boki nie rozwalało jak to


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-11-21 21:09:58

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Po co myslisz o kolejnym srodku skoro narazie jeszcze sie nie "naprawiles" po jednym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Bo jestem głupi i mam wrażenie, że na samym solo cypie nie zrobię progresu + w grudniu mam zawody w trójboju i chce powalczyć o stypendium sportowe na przyszły rok

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151005
Wlasnie u mnie bloku apetytu prawie wcale (pojedyncze dni dosłownie) nie było, bo u mnie chyba głód w psychice siedzi i nawet jak nie chcę jeść to i tak zjem Tabsy chciałem sprawdzić sobie na przyszłość (bo w sumie pierwszy raz) i niestety u mnie odpadają raz na zawsze, już jestem pewny tego, za to inj nie powodowało tych problemów co tab więc małe światełko jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Dobra, póki co skupie się na misce i mocnych treningach. No i na tym by spać najwięcej ile będę w stanie xd

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
Met inj omija flaki ale dalej daje po watrobie bo to 17 rowniez

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium