SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzychu - Gruby podejście pod 1/2 IM 2022 ;)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 506383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No nie mów, że to jakiś nowotwór bo tylko w tej kwestii wiem, że cukier go karmi

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Jeszcze (oby) nie, ale dali mi do świadomości, że w moim przypadku muszę się kontrolować z tym dosyć często szczególnie, że ostatnie badania też w tej kwestii dały mały znak.
Spoko, do piachu pójdę najprawdopodobniej kiedyś od tego jesli mnie na pasach nie yebną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94481 Napisanych postów 364407 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669039
To nie żarty trzeba kontrolować

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
20.11.2017

Push #1:

a) Wyciskanie sztangi skos- - 95kg x 8; 105kg x 8; 115kg x 8; 100kg x 10; 90kg x 12
b) Wyciskanie Hammer skos+ - 47,5kg x 10; 50kg x 8; 52,5kg x 6 (obciążenie na stronę)
c) Rozpiętki skos+ - 22,5kg x 12, 12
d) Butterfly 2x
e) Wyciskanie na barki Hammer odwrotnie - 35kg x 10; 40kg x 10; 45kg x 8; 36,25kg x 11 (obciążenie na stronę)
f) Wznosy hantli w bok stojąc - 32,5kg x 15, 15, 15
g) Wznosy w bok na maszynie 2x
h) Prostowanie z trójkątem 3x
i) Francuz stojąc nad głową - 35kg x 12; 40kg x 10; 45kg x 7 + dropset: 25kg x 8 (przytrzymanie w rozciągnięciu)


Trening po pierwszym posiłku z rana przymusowo.
Ale za to świetny! Znowu w tym zestawie wszędzie podokładane, wyciskanie sztangi dość gładko, najtrudniejszy był ostatni regres
Hammer już ciężko ale jeszcze zapasik czuję, że jest. Rozpiętki (a raczej power fly) na prawdę dobrze wchodzą, a nie robiłem tego dość długo.
No i wznosy w bok - nie zarzucam chamsko a barki bolą i palą pięknie.
Triceps na dobitkę i siema.

Teraz wróciłem dopiero po 4,5h siedzenia sobie w szpitalu. Zawiozłem babcię na badania do okulisty i burdel totalny. Chodziła od jednego gabinetu do kolejnego, jak już była przy ostatnim (bo yebana biurokracja to w trzech tylko papierki do podpisu a w czwartym właściwe badania) to się zrobiła kolejka tak na ponad 8 osób przed nią. Każda się "badała" (wywiad lekarski + ciśnienie + wzrok + coś tam) 30 minut - dopóki pigułki nie dostały zj**y ode mnie (bo gdzie babcie 70+ do czegoś takiego) to się okazało, że można to robić 3x krócej
Pie*dolony NFZ. Co sie w tym roku z nimi obcowałem to już wiem na resztę życia jak podchodzić do dziadów.

Pierwsze co po wygraniu w totka to ludzie powinni pakiety ultra platinum+ kupować prywatnie

Potreningowo: 100g makaronu, 250g kury w lekkiej panierce (5g węgli z bułki) na 10g oliwie, jagodzianki, banan, ananas, sok = 50b/250w/20t


A potem w oczekiwaniu wleciał Burger King i tym sposobem 50g fatu na raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94481 Napisanych postów 364407 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669039
Sluzba zdrowia u nas to porażka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
ja jestem chora na myśl o pójściu do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
22.11.2017

Pull #2:

a) Rack Pull 3x - 180kg x 8; 200kg x 8; 220kg x 8; 190kg x 10
b) Podciąganie neutralnym szerokim 2x - 15kg x 12; 20kg x 8; 0x16
c) Przyciąganie do brzucha szerokie V 3x + regres
d) Ściąganie V (siedząc "pod" siedzeniem) 3x
e) Narciarz 3x
f) Ściąganie podchwytem 2x
g) Narciarz na maszynie 3x
h) Odwrotne rozpiętki 3x - 12,5kg x 20; 15kg x 18; 17,5kg x 13
i) Odwrotny Butterfly 2x
j) Facepull 2x
k) Młotki siedząc w oparciu 2x - 22,5kg x 10; 10
l) Modlitewnik jednorącz maszyna 3x
m) Modlitewnik pionowy jednorącz 2x









Wczoraj bez treningu bo od rana byłem wręcz niedoyebany życiowo jakiś

Racki weszły super, przy tych 220kg czułem dosłownie całe plecy przy każdym powtórzeniu
Bałem się tylko żeby lewy pasek nie strzelił bo prawy to zrobił jak odrywałem 180kg Na szczeście miałem jeden w zapasie przez przypadek.
Przy podciąganiu nie wiedziałem, że tak skaczę jak małpa Ale górę najszerszych/obłe czuje tutaj mimo to dobrze, a jak wyżej pójdę to automatycznie włączają się bicepsy więc unikam tego.
Dzisiaj znowu przedramiona bolały jak cholera, nie mam pojęcia czemu. Ale przed bicepsem puściło i mogłem zrobić swoje.



Jutro może nogi zrobię, bo już w sumie 2x nie robiłem wg rozpiski, jakoś mi się nie chciało
A jak przesadzę to tyle fajnych spodni co teraz mam nie założę, to może trochę zluzuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
23.11.2017

Push #2:

a) Żołnierskie 3x - 67,5kg x 6; 72,5kg x 6; 77,5kg x 6; 65kg x 8; 57,5kg x 10
b) Wyciskanie leżąc na Hammerze 3x - 55kg x 8; 65kg x 8, 75kg x 8; (obc. na stronę)
c) Wznosy w bok siedząc 4x - 7.5kg do 15kg x 25p - 18p
d) Wyciskanie skos+ Smith 3x - 0kg x 15; 5kg x 12; 10kg x 10 (obc. na stronę; negatyw 5sek - pojawił się ból klatki)
e) Wznosy w bok na maszynie 4x
f) Krzyżowanie linek w bramie 2x góra/2x dół
g) Triceps press 3x
h) Prostowanie podchwytem jednorącz 2x
i) Prostowanie ze sznurem za głową 2x (przytrzymanie w rozciągnięciu)
j) Łydka 4x


Że ja też nie nagrałem tego żołnierza dziś
Poszło meeega łatwo, zero zatrzymania ruchu, a tydzień temu zesrałem się przy 72,5kg gdzie zrobiłem 4 razy i dupa
Po Hammerze leżąc znowu poczułem klatkę Więc dalej już nie szalałem żeby nie przedobrzyć sobie.
Ogólnie spoko, pompka weszła niezła.

Chyba w następnym tygodniu odpuszczę już świniowanie się i sobie lekko zredukuję - dla własnego samopoczucia, WI i dzięki mniejszej wadze lepiej mi się leki "załączą" więc chyba tak zrobie, choć zobaczymy co tam weekendowe myśli przyniosą.

Miska standard.
Jutro wolne.
W sobotę w końcu zrobię nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ja się zawsze zastanawiam. Jaki jest sens płacenia składek. Jeśli coś stanie razu na 20 lat i ku#wa trzeba czekać kilka miesięcy czy nawet lat aby się zrobiło jakieś badania czy zabieg. Składki powinny być obowiązkowe jakieś minimalne. Wtedy się czeka (tak jak teraz ). Np. 30% z tego co teraz - reszta na prywatne konto . I raz na ruski rok jest kasa dostępna od ręki. Tyle że ZUS bankturuje w takim.przypadku.
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Sol Polska to chory kraj, wiadomo nie od dzisiaj. Zabierają chore pieniądze przymusowo a jak chcesz z tego skorzystać będąc ubezpieczonym w taki sposób to szybciej Ci choroba przejdzie niż Ci pomogą. Za taką kwotę przecież można by mieć nie najgorszy pakiet od prywatnych ubezpieczycieli, który działa 100x lepiej od państwowego. Gdyby było "normalnie" to ludzie sami mogliby sobie wybrać czy chcą żeby ZUS ich okradał czy sami się troszczą o kontakt z lekarzami.
Swoją drogą gdyby nie znajomości na wyższym szczeblu to prawdopodobnie dalej bym się kręcił po szpitalach zastanawiając się co zrobic zeby sie zaleczyć i normalnie funkcjonować. A tak to chociaż poznałem dwóch ordynatorów którzy przyspieszyli moje leczenie. W Polsce bez tego obecnie jest tragedia w służbie zdrowia - szkoda, że nie jest tak jak pokazują to w Na dobre i na złe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - dziennik dragona

Następny temat

WIELKANOCNE NAGRODY

WHEY premium