SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Bartosz1991 - kształtowanie sylwetki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Lepiej po czymś innym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
Ty dudee już się za bardzo nie interesuj :D - sernik zakalec jak cholera, ale w smaku bardzo dobry. Przyniosła mi 3/4 blachy i starałem się to zjeść ale no... ciężko. Chce upiec znów na niedzielę, ale nalegałem, żebyśmy już przestali z tym jedzeniem słodkości.

blue_hope - wybacz, ale nie zrobiłem zdjęć - trochę nieelegancko, a lokal był no... wiadomo ;) Może w skrócie:
Przystawka: pizzetty (mini-pizze) z rukolą, karczochami i parmezanem
Zupa: pominęliśmy
Danie główne: Ja: Risotto z parmezanem, śmietaną, groszkiem, pomidorami i grzybami leśnymi
Panna: Pierś z kurczaka z wolnego wybiegu w jasnym sosie pieczeniowym, karmelizowane ziemniaki
Deser: Tiramisu - aż jej powieki drżały, bo tak smakowało

Chyba zapunktowałem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zakalec nie zakalec trzeba było jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
Był smaczny więc to się liczy :P Nigdy na raz nie zjadłem prawie 3/4 blachy sernika.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja dieta pomocy

Następny temat

Pomoc redukcja

WHEY premium