SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Grey Wolf; Operacja "oddać piłkę dzieciom"

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1516
Wyglądam pięknie, zdrowo i cudownie? :D nie? no widzicie, a ja muszę to oglądać codziennie! Koniec z tym. Koniec usprawiedliwiania swojego lenistwa, obżarstwa i szeroko rozumianego leserstwa.

Zdjęcia są z pułapu 95KG srobione w lutym 2017.

---------------------------

dieta w powijakach, ale udaje mi się utrzymać zapotrzebowanie kaloryczne. Nie mniej jednak, zapotrzebowanie muszę zweryfikować, bo chcę jednak wybrać się na siłownie. Zapotrzebowanie się z pewnością zmieni. Plan jest następujący

pon/śr/pt - siłownia
wt/czw - hiit + sauna (puki co jedyny pozytyw jaki widzę w chodzeniu na siłownie :P)

W moim odczuciu małe ma znaczenie to co robiłem kiedyś. Cwiczyłem bjj, miałem własną ławeczke z obcążeniem, pochodziłem w kratkę na siłownie, jeździłem kiedyś dużo na rowerze. Co z tego? Przestałem, nic z sobą nie robiłem. przez 2 ,5 roku robota po 12h+, śmieciowe żarcie, zero ruchu, praca i spanie. Teraz praca, dupa w kanape i to wszystko... zrobi się cieplej, wracam na rower, jednak może nie do końca głupi ten pomysł, żeby mieć sylwetkę w kształcie V, niż tylko się odtłuścić?

Blog zakładam w celu kontroli / dokumentacji swoich postępów oraz chęci otrzymania sugestii, co zmienić by osiągnąć cel skuteczniej. Nie jestem wszechwiedzący, przyjmę każdą pomoc :)













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1516
plan treningowy

jako, że moja kondycja to jest jeden wielki żart, decydujęsię skorzystać z artykułu

https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html

czyli muszę sobie dobrać ciężak i klepać te 4 ćwiczenia przez jakiś czas :D

zaczynanie od zeraz jest frustrujące, ale co zrobić?

żeby nie było, przez luty się nie opierzielałem. Kupiłem sobie wioślarza, na którym ćwiczyłem 3 dni w tygodniu. wszędzie ludzie mówią, ze HIIT to, HIIT tamto, ale jak ja mam robić HIIT, kiedy moja kondycja leży i kwiczy? Teraz po miesiącu jest lepiej. Waga się ruszyła, najmniej na wadzę widziałem 94,7, ale moja waga jest jakaś dziwna i co wejdę na nią, to pokazuje inny wynik. chyba trzeba ją zmienić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 271 Wiek 108 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4040
Cwiczenia to jakies 20% sukcesu, 80% lezy w diecie. Mozesz miotac i 104 cwiczenia 7 razy w tygodniu ale jak na talerzu bedzie balagan to nic z tego nie bedzie. Zacznij od diety a cwiczenia - to co lubisz byle FBW :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1516
Brzmi to trochę jak "kto jest twoim idolem i dlaczego akurat Józef Stalin?". Wiem, pracuję intenstwnie nad michą, żeby oprócz makro składników dało się to jeszcze zjeść :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1516
coś poszło nie tak. sądziłem że bedę na deficycie w ciągu dnia, a przeholowałem.

chcę te śniadanie z jajówą i owsem połączyć w jedno. pewnie wyjdą jakieś nalesy z twarogiem



edit:

:D ok, połowa mozzarelii a taka różnica, czyli jednak wyszło mniej. dobrze sądziłem.



teraz zamiast pod koniec dnia, zrobię listę na początku



tak patrzę i coś ta przekąska z tą mozzarellą wygląda coś słabo. można by coś potuningować. może jakieś smarowidło w postaci twarodu do tego omleta.

patrzyłem sobie na te wszystkiw "wiaderka z żarciem" i się trochę zmartwiłem - ile to żarcia! zjesz głupie dwa pączki i dostarczasz tyle kalorii co mój główny posiłek w ciągu dnia...


Zmieniony przez - Grey_Wolf w dniu 2017-03-01 08:13:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1516
zaczyna to jakoś wyglądać. pewnie do śniadania mogę sypnąć więcej suszonych owoców, bo zalegają mi w szafce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 771 Napisanych postów 1226 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 157353
Jak dla mnie troche mało kcal przy tej wadze, 3 treningach na gym, hitach i pracy, za mało jak na ten poziom redukcji.Co zrobisz za 10 kg, jeżeli to pierwsza redukcja i nie znasz dokladnie swojego ciała to startowałbym z pułapu zapotrzebowanie( mniej wiecej obliczone wzorem) to da punkt wyjsciowy i -300kcal no i obserwował co sie dzieje.


Zmieniony przez - Hidan20 w dniu 2017-03-02 09:09:55
1

You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time.

https://www.sfd.pl/[BLOG]_Hidan20_Transformacja_od_120kg_-t1137366-s120.html
Szukasz pomocy/rady ? Pisz priv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
jak wyżej,i co Ty piszesz, że przy 2 500 to nie jesteś na deficycie??? Przy takiej wadze:) przelicz to sobie lepiej jak kolega radzi..


Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2017-03-02 09:11:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1516
https://www.sfd.pl/Dieta_redukcyjna_do_oceny,_96kg-t1141912.html

wzrost 180
waga 96
wiek 35
BMR 1917
Trening areobowy 691
EPOC 35
trening + EPOC / 7 dni 104
BMR + TEA 2021
endomorfik 400
BMR + TEA + NEAT 2421
TEF 2663

potrzebne kalorie - 2663

ilość kalorii do aerobów wziąłem z tej strony

http://www.exrx.net/Calculators/Calories.html 
przy założeniu 96kg, 60 min treningu i średniei intensywności na wioślarzu


chyba że założenia są złe
siłowni jeszcze nie podłączyłem. pare rzeczy się wysypało i ważne decyzje przede mną.. tam ważne, albo pochodzę miesiac, albo dwa :) albo się będę musiał spakować i wyjechać, albo zostanę jeszcze w kraju. co za różnica? 2mc można pochodzić


Zmieniony przez - Grey_Wolf w dniu 2017-03-02 09:55:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 771 Napisanych postów 1226 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 157353
Jak bez treningu siłowego, to jednak zmieniam zdanie, kalorie możesz zostawić, jak dodasz siłowy to musisz podbić kalorykę.

You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time.

https://www.sfd.pl/[BLOG]_Hidan20_Transformacja_od_120kg_-t1137366-s120.html
Szukasz pomocy/rady ? Pisz priv

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG]Yurati - byle do lata...

Następny temat

[ART] IIFYM - czy naprawdę to takie złe wyjście?

WHEY premium