SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!Bigoreksja - dowiedz się czy jesteś bigorektykiem.!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42710

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 107 Wiek 12 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10847
ja nieiwem czy nie jestem uzalezniony od cwiczen siłowych cwicze od wrzesnia2016 w domu cwiczenia z własnym obciązeniem i z dodatkiem (barki ostatnio 15,5kg ) pompki na poręczach z obciązeniem 22kg podciągania z obciązeniem i inne na klatke tez z obciązeniem nogi tak samo i mam tak ze jak mi przeszły zakwasy i nie pocwicze to jakby czuje sie cięzki i taki bardziej smutny? i boje sie ze forme strace jak nie pocwicze i ze mi mięsnie zanikną i ciągle mysle o cwiczeniach i czasami zaniedbuje inne obowiązki wzgledem cwiczen i mysle nad kreatyna w celu przyspieszenie efektów alkoholu unikam jakby to byla jakas trucizna bo sie boje ze strace miesnie forme . czy to juz jest jakis problem czy wszystko ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 107 Wiek 12 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10847
i dodam jak miałem kontuzje szyi ,mięsni czworobocznych to cwiczylem inne np biceps nogi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Już się o to pytałeś w innym dziale. Zerknij na daty

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozważania na temat koksu %-)

Następny temat

jak pogodzic sztuki walki z silka

WHEY premium