SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

! ! ! POMOCY ! ! !JAK PRZEKONAĆ STARYCH

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 572
mam wielki problem z rodzicami
bylem na CKD przez 3 miesiace zrzucilem 12kg i jest extra ale jeszcze 5 kg by sie przydalo bo na stronce www.mybodykomp.com wyliczylem sobie %fatu na 17 a chcialem zejsc do 10-12%
2 tyg lecialem na thermalu i 2kg jeszcze zeszly to tak na marginesie
mam problem bo nie moge jesc togo co chce a o odzywce bialkowej nie wspomne
podam kilka przykladow

"jesli chodzi o odzywke to nie ma zadnej gadki bo to sama chemia i nie bede mial dzicie po tych 'sterydach' i kropka"

"ciagle mi gadaja ze chca zebym byl normalny a nie jakims czubkiem co wszystko wazy (przestalem wazyc szame po 1 miesiacu dietki bo sie nauczylem co i jak ale oni dalej swoje)"

"kurczakanie mozna jesc bo na chormonach sa pedzone i jestem agresywny i w glowie mi sie poprzestawialo"

i jeszcze wiele takich gadek jest teraz to juz nawet sie czepiaja ze za duzo sportu uprawiam ( kiedys za duzo lezalem wiec i tak zle i tak niedobrze)

bardzo prosze o pomoc bo stara to by mnie ciagle schabowym z pyrami albo spagetti karmila no i oczywiscie paroweczki i serki topione

podajcie jakies raporty zywnosciowe tylko nic ze stron o kulturystyce bo ona twierdzi ze tam to nic dobrego sie nie dowiem bo oni to chca tylko na mnei zarobic

orzech jst ciezki do zgryzienia ale mysle ze nie tylko ja mam ten problem

np. cos o odzywkach bialkowych zeby udowodnic ze to mniej mi szkodzi niz parowki itp.

d***** ZA WSZYSTKO Z GÓRY

DOPIERO ZACZYNA WIEC JAK SIE MYLE TO PRZEPRASZAM I DZIEKUJE ZA KOREKTY

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2879
hehe wiesz wszystko zalezy w jakim wieku jestes? jezeli w odpowiednim to odzywy po kryjomu albo postaw rodzicow po fakcie (mamo biore odzywy) no i przekonaj ze witaminka c to przeciez tez chemia i te wszystkie apapy i inne pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
d***** ZA WSZYSTKO Z GÓRY

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem nic nie zdzialasz, niektorzy ludzie maja wyrobiona opinie na ten temat i nie zmienisz tego jakbys sie nie staral.. tak samo jest jesli chodzi o polityke itp
takie jest moje skromne zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
no to masz lipe ze starymi mnie moja starsza na diete namówiła wszystkie posiłki mi przygotowuje (te ciepłe , <3 starsza ^^)

powiedz rodzicą, że chyba wolą żebyś zjadł odżywke niż parówki które jak wiadomo są robione ze wszystkiego :o - czytaj kości , oczy etc.

nie wiem co ci doradzić :( może powiedz, ze juz jestes wystarczającą dorosły, żeby samemu podejmować decyzje co jesz (ale to śmiesznie brzmi ) hmm nie wiem :-/

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Prawdopodobnie ich nie przekonasz, sproboj poszukac czegos tutaj: http://www.ajcn.org/ Informacje tam zawarte sa wiarygodne.

Zmieniony przez - Charon w dniu 2005-05-04 20:48:43

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 572
niestety z parowkami jest tak
glowny argument to taki ze jadlem je cale zycie i nic mi nie jest wiec sa dobre a odzywka to chemia i jeszcze mi sie krzywda stanie


P.S.
sory za te d***** ale literowki sie zdazaja a ze ta jest taka nifortunna
%-]

DOPIERO ZACZYNA WIEC JAK SIE MYLE TO PRZEPRASZAM I DZIEKUJE ZA KOREKTY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76007 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754726
Tez mysle ze ciezko bedzie ich przekonac, ale moze jak bedziesz sie staral to odpuszcza sobie

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 572
niestety zbuntowali sie po 3 miechach dlatego prosze o jakies artykuły naukowe badania bo to moja jedyna szansa
juz nawet nie chce ckd wystarczy mi skd ale oni ciagle ******la ze to chore nie jesc chleba i ze juz jestem ******lniety

DOPIERO ZACZYNA WIEC JAK SIE MYLE TO PRZEPRASZAM I DZIEKUJE ZA KOREKTY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
bo tu nie ma co przekonywać musisz działać
przeciez jak powieszże niebdziesz jadł to cie nie zabiją (chyba ze mega patologia) przeciez niemoga cię zmusic ne m bata być twardy nie kłuć sie, jak ci będą wciskać gadki ze to nie dobre i tamto to sie nawet nie odzywaj do nich i rób swoje, wykombinuj kase i kupuj sobie zarcie sam i sobie je rób jak sie będ pytac skąd masz na to kase to pwiedz że skądś pomyśla że kradniesz i się złamią i zaczną ci dawać kase bo przecież cie do poprawczaka nie wyślą. Kasy oczywiście kraśc nie musisz sprzedaj jakieś ciuchy, starym powesz że cie dopadły dresy i zabrali.

Jak starzy tobie tak to ty im też tak, dzieci nie są po to żeby nimi rządzić a widze ze dobrocią ich nie przkeonasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14012
oflaguj sie i zrob glodowke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 572
dzieki pomysly sa calkiem calkiem ale ja wle argumenty i wyniki badan
moze sie wybiore do dietetyka tylko ciekawe co on powie na ckad i odzywki??????
byl ktos kiedys???
moze pojde do jakiejs szkoly zywienia zna ktos taka w wawie???? jakis licencjat 2-3 lat???

DOPIERO ZACZYNA WIEC JAK SIE MYLE TO PRZEPRASZAM I DZIEKUJE ZA KOREKTY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak organizujecie czas ?

Następny temat

pytanie do skutecznie redukujacych

WHEY premium